KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII

Kate Rozz znana głównie z medialnego związku z Piotrem Adamczykiem postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie... w serwisie Youtube.

Kate Rozz znana głównie z medialnego związku z Piotrem Adamczykiem postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie… w serwisie Youtube. W sieci pojawił się cykl reportaży pod nazwą "Poznaj Brazylię z Kate Rozz". Znawczyni kraju z poważną miną opowiada o walorach turystycznych, kulturalnych i politycznych Brazylii, od czasu do czasu przechadzając się po plaży.

Jak Wam się podoba w tej roli?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie" Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Jedzenie CZEKOLADY sposobem na zachowanie młodości Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób