KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII

Kate Rozz znana głównie z medialnego związku z Piotrem Adamczykiem postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie... w serwisie Youtube.

Kate Rozz znana głównie z medialnego związku z Piotrem Adamczykiem postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie… w serwisie Youtube. W sieci pojawił się cykl reportaży pod nazwą "Poznaj Brazylię z Kate Rozz". Znawczyni kraju z poważną miną opowiada o walorach turystycznych, kulturalnych i politycznych Brazylii, od czasu do czasu przechadzając się po plaży.

Jak Wam się podoba w tej roli?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat Porcje posiłków ODMIERZAJ WŁASNĄ PIĘŚCIĄ. To najlepsze dla żołądka Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił"