KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII

Kate Rozz znana głównie z medialnego związku z Piotrem Adamczykiem postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie... w serwisie Youtube.

Kate Rozz znana głównie z medialnego związku z Piotrem Adamczykiem postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie… w serwisie Youtube. W sieci pojawił się cykl reportaży pod nazwą "Poznaj Brazylię z Kate Rozz". Znawczyni kraju z poważną miną opowiada o walorach turystycznych, kulturalnych i politycznych Brazylii, od czasu do czasu przechadzając się po plaży.

Jak Wam się podoba w tej roli?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Koniec ze strachem przed lataniem. Polscy studenci znaleźli sposób Jakie OWOCE jeść latem? Poznaj właściwości owoców sezonowych Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Tak powstaje jeden z najbardziej ekskluzywnych trunków świata Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Spadła samochodem w 50-metrową przepaść. Wydostała się dopiero po 3 dniach