KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII

Kate Rozz znana głównie z medialnego związku z Piotrem Adamczykiem postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie... w serwisie Youtube.

Kate Rozz znana głównie z medialnego związku z Piotrem Adamczykiem postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie… w serwisie Youtube. W sieci pojawił się cykl reportaży pod nazwą "Poznaj Brazylię z Kate Rozz". Znawczyni kraju z poważną miną opowiada o walorach turystycznych, kulturalnych i politycznych Brazylii, od czasu do czasu przechadzając się po plaży.

Jak Wam się podoba w tej roli?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Chorują głównie KOBIETY. To nie wina odporności psychicznej, tylko HORMONÓW Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Kobieta mogła UMRZEĆ przez SEKS? Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna?