Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość

Grupa AbstrachujeTV postanowiła zmierzyć się z tym tematem i podsumować wnioski na temat prawdomóności płci pięknej.

Jak naprawdę wyglądają babskie spotkania, a jak kobiety relacjonują je swoim partnerom? Czy warto wierzyć w każde słowo kobiety? Grupa AbstrachujeTV postanowiła zmierzyć się z tym tematem i podsumować wnioski na temat prawdomóności płci pięknej.

W odcinku wystąpiła gościnnie Karolina Gilon, jedna z aktorek "Miłości na bogato", która do niedawna współpracowała również z Kafeteria.tv.

Zobaczcie efekty!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu