Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość

Grupa AbstrachujeTV postanowiła zmierzyć się z tym tematem i podsumować wnioski na temat prawdomóności płci pięknej.

Jak naprawdę wyglądają babskie spotkania, a jak kobiety relacjonują je swoim partnerom? Czy warto wierzyć w każde słowo kobiety? Grupa AbstrachujeTV postanowiła zmierzyć się z tym tematem i podsumować wnioski na temat prawdomóności płci pięknej.

W odcinku wystąpiła gościnnie Karolina Gilon, jedna z aktorek "Miłości na bogato", która do niedawna współpracowała również z Kafeteria.tv.

Zobaczcie efekty!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci? Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy Nie jedz ich jeszcze przez PONAD MIESIĄC! NOWALIJKI mogą szkodzić zdrowiu FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ