Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość

Grupa AbstrachujeTV postanowiła zmierzyć się z tym tematem i podsumować wnioski na temat prawdomóności płci pięknej.

Jak naprawdę wyglądają babskie spotkania, a jak kobiety relacjonują je swoim partnerom? Czy warto wierzyć w każde słowo kobiety? Grupa AbstrachujeTV postanowiła zmierzyć się z tym tematem i podsumować wnioski na temat prawdomóności płci pięknej.

W odcinku wystąpiła gościnnie Karolina Gilon, jedna z aktorek "Miłości na bogato", która do niedawna współpracowała również z Kafeteria.tv.

Zobaczcie efekty!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie BEYONCE reklamuje Brazylię! 10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem! ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM!