Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość

Grupa AbstrachujeTV postanowiła zmierzyć się z tym tematem i podsumować wnioski na temat prawdomóności płci pięknej.

Jak naprawdę wyglądają babskie spotkania, a jak kobiety relacjonują je swoim partnerom? Czy warto wierzyć w każde słowo kobiety? Grupa AbstrachujeTV postanowiła zmierzyć się z tym tematem i podsumować wnioski na temat prawdomóności płci pięknej.

W odcinku wystąpiła gościnnie Karolina Gilon, jedna z aktorek "Miłości na bogato", która do niedawna współpracowała również z Kafeteria.tv.

Zobaczcie efekty!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos!