Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość

Grupa AbstrachujeTV postanowiła zmierzyć się z tym tematem i podsumować wnioski na temat prawdomóności płci pięknej.

Jak naprawdę wyglądają babskie spotkania, a jak kobiety relacjonują je swoim partnerom? Czy warto wierzyć w każde słowo kobiety? Grupa AbstrachujeTV postanowiła zmierzyć się z tym tematem i podsumować wnioski na temat prawdomóności płci pięknej.

W odcinku wystąpiła gościnnie Karolina Gilon, jedna z aktorek "Miłości na bogato", która do niedawna współpracowała również z Kafeteria.tv.

Zobaczcie efekty!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ten błąd może kosztować zdrowie. Z czym nie należy łączyć GREJPFRUTA? Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Tak wygląda najbrzydszy pies świata Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH? Kolejna parodia reklamy z Van Dammem. W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ! Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! BEYONCE reklamuje Brazylię! Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać!