Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Nieustraszone Polki za sterami szybowców. Zobacz ich podniebne akrobacje! Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Porcje posiłków ODMIERZAJ WŁASNĄ PIĘŚCIĄ. To najlepsze dla żołądka Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Niesamowity 3-LATEK DYSKUTUJE z mamą! Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba