Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" Smaczne i szybkie PRZEKĄSKI dla niespodziewanych gości Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" Myślała, że URODZI BLIŹNIĘTA. Po porodzie była w szoku Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Chorują głównie KOBIETY. To nie wina odporności psychicznej, tylko HORMONÓW