Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Jak łatwo ZATRUĆ SIĘ we własnej kuchni? Najczęściej popełniane błędy SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić? Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć