Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom! Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! Cenny OLEJ. Pomoże pozbyć się centymetrów z brzucha Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY?