Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza? Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii