Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Jakie OWOCE jeść latem? Poznaj właściwości owoców sezonowych Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut?