Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! 92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Męska płodność jest CORAZ GORSZA? Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem