Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie" Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken"