Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma najdłuższe nogi w kraju. Ludzie nie mogą oderwać od nich oczu Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! Najgorsze pozycje dla KRĘGOSŁUPA. Pozostajemy w nich przez większość doby Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Nie jedz ich jeszcze przez PONAD MIESIĄC! NOWALIJKI mogą szkodzić zdrowiu Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO!