Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem!