Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...

Jak jego zmiany ocenia doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska?

Jakub Damore-Krekora ma 32 lata i od pięciu lat systematycznie poprawia swoją urodę i ciało. Regularnie wstrzykuje sobie botoks w twarz, wypełnia okolice oczu i usta własnym tłuszczem, zoperował też nos, zagęścił włosy i skorygował podbródek. Mężczyzna upiera się, że nie jest uzależniony od poprawek.

Dla wielu osób panowie, którzy korzystają z medycyny estetycznej, są niemęscy. Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska ostrzega, że bardzo łatwo o przesadę. Mężczyźni powinni uważać, by za bardzo nie podkreślić tych partii twarzy, które są charakterystyczne dla kobiet.

Źródło: TVP

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Efektowny sposób wyrabiania LODÓW 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja