Jedna bluza w pięciu stylizacjach

Materiały prasowe
Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Każda wielbicielka mody wie, że nie rządzi się ona zasadami, a wyobraźnią. Bowiem, jak powiedziała Zoe Rachel, „styl jest sposobem na powiedzenie kim jesteś, bez potrzeby odzywania się”. Zobacz, jak możesz wyrazić siebie na pięć różnych sposobów za pomocą jednej bluzy.

Współczesna moda nie uznaje granic – łączy drogie ubrania z tanimi, eleganckie ze sportowymi, miesza barwy, wzory i tkaniny. Sportowa bluza noszona z dziewczęcą spódnicą już nie szokuje – wręcz przeciwnie, od kilku miesięcy króluje na salonach. Przekonaj się, w jaki sposób, posługując się wyobraźnią, wykorzystasz jeden element garderoby na wiele kreatywnych sposobów.

*Źródło zdjęć: materiały prasowe  

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Styl życia:

Jej Szyk w Jej Obiektywie - klasycznie i ciepło Używaj Google – będziesz mądrzejsza LG Mini Tiësto Edition Zbawienny masaż dla zmęczonych stóp Telefoniczny savoir-vivre Kiedy najlepiej zjeść pączka? Torebka dla prawdziwej wargirl Aż 97% Polaków słodzi! Kolekcja Borko na Wiosnę/Lato 2011 Jak pozbyć się uzależnienia od kofeiny? Sprawdzone sposoby! Od pani dla panów - kolekcja męskiej biżuterii Emilii Przedpelskiej Kiedy myślisz „naukowiec”, myślisz „mężczyzna”!

Popularne w tym tygodniu:

Jak korzystać z kalendarza, by dobrze organizować czas?MATERIAŁ SPONSOROWANY