Jedna bluza w pięciu stylizacjach

Materiały prasowe
Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Zdj. materiały prasowe

Każda wielbicielka mody wie, że nie rządzi się ona zasadami, a wyobraźnią. Bowiem, jak powiedziała Zoe Rachel, „styl jest sposobem na powiedzenie kim jesteś, bez potrzeby odzywania się”. Zobacz, jak możesz wyrazić siebie na pięć różnych sposobów za pomocą jednej bluzy.

Współczesna moda nie uznaje granic – łączy drogie ubrania z tanimi, eleganckie ze sportowymi, miesza barwy, wzory i tkaniny. Sportowa bluza noszona z dziewczęcą spódnicą już nie szokuje – wręcz przeciwnie, od kilku miesięcy króluje na salonach. Przekonaj się, w jaki sposób, posługując się wyobraźnią, wykorzystasz jeden element garderoby na wiele kreatywnych sposobów.

*Źródło zdjęć: materiały prasowe  

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Styl życia:

Czy będziesz szczęśliwsza, gdy zmienisz swoje ciało? Będziesz w szoku, do czego można wykorzystać cebulę! I nie ma to nic wspólnego z jedzeniem… Eleganckie stroje Niecodzienne naszyjniki dla geeków Myszki dla drapieżnej kobiety Jak nosić cekiny i nie przypominać bożonarodzeniowej choinki? Emma Cook i Markus Lupfer w jesiennej kolekcji Topshopu Dlaczego zaczyna się palić papierosy? Pani Beckham znowu projektuje! Co odczuwa mama w 34 tygodniu ciąży? Sprawdź Ciekawa torba na aparat Szachy do gry

Popularne w tym tygodniu:

Biżuteria z szafirami jest symbolem szlachectwa i romantycznej miłości Styl sportowy w wersji ultrakobiecej – co może się przydać?