Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból

Na nowatorski pomysł stworzenia na oddziale położniczym sali kinowej wpadł rzeszowski szpital.

Pobyt ciężarnej na oddziale patologii ciąży to często monotonny i stresujący czas. Aby choć trochę umilić go oczekującym kobietom, rzeszowski szpital wpadł na pomysł stworzenia na oddziale położniczym sali kinowej. Wygodne fotele, miła atmosfera i filmy, których dobór nie jest przypadkowy.

Wybieramy filmy pogodne, lżejsze w odbiorze, które wiążą się z nadzieją, które opowiadają o czymś miłym - tłumaczy anestezjolog Janusz Kidacki. Jego zdaniem pomagają one odstresować się przyszłym mamom i ułatwiają im poród.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki Polki wciąż za mało wiedzą o ANTYKONCEPCJI! Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu