Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból

Na nowatorski pomysł stworzenia na oddziale położniczym sali kinowej wpadł rzeszowski szpital.

Pobyt ciężarnej na oddziale patologii ciąży to często monotonny i stresujący czas. Aby choć trochę umilić go oczekującym kobietom, rzeszowski szpital wpadł na pomysł stworzenia na oddziale położniczym sali kinowej. Wygodne fotele, miła atmosfera i filmy, których dobór nie jest przypadkowy.

Wybieramy filmy pogodne, lżejsze w odbiorze, które wiążą się z nadzieją, które opowiadają o czymś miłym - tłumaczy anestezjolog Janusz Kidacki. Jego zdaniem pomagają one odstresować się przyszłym mamom i ułatwiają im poród.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE