Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból

Na nowatorski pomysł stworzenia na oddziale położniczym sali kinowej wpadł rzeszowski szpital.

Pobyt ciężarnej na oddziale patologii ciąży to często monotonny i stresujący czas. Aby choć trochę umilić go oczekującym kobietom, rzeszowski szpital wpadł na pomysł stworzenia na oddziale położniczym sali kinowej. Wygodne fotele, miła atmosfera i filmy, których dobór nie jest przypadkowy.

Wybieramy filmy pogodne, lżejsze w odbiorze, które wiążą się z nadzieją, które opowiadają o czymś miłym - tłumaczy anestezjolog Janusz Kidacki. Jego zdaniem pomagają one odstresować się przyszłym mamom i ułatwiają im poród.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Wzruszająca historia NIEWIDOMEGO PSA To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ!