ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja"

Przybywa kobiet, które po trzech miesiącach opłacania składek na ZUS, idą na zwolnienie lekarskie w związku z ciążą i występują o wypłatę ponad 6 tysięcy zł zasiłku miesięcznie.

Przybywa kobiet, które po trzech miesiącach opłacania składek na ZUS, idą na zwolnienie lekarskie w związku z ciążą i występują o wypłatę ponad 6 tysięcy zł zasiłku miesięcznie. Są też takie, które firmę zakładają tuż przed porodem. Wtedy tylko jedna składka w wysokości 3 tysięcy zł może zapewnić im ponad 4 tysiące zasiłku macierzyńskiego przez kolejne 12 miesięcy.

ZUS kontroluje wszystkie podobne przypadki. Okazuje się, że aż 80 procent z nich to jedynie fikcja.

Źródło: TVP

Żródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Kolejna parodia reklamy z Van Dammem. W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ! Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa?