ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja"

Przybywa kobiet, które po trzech miesiącach opłacania składek na ZUS, idą na zwolnienie lekarskie w związku z ciążą i występują o wypłatę ponad 6 tysięcy zł zasiłku miesięcznie.

Przybywa kobiet, które po trzech miesiącach opłacania składek na ZUS, idą na zwolnienie lekarskie w związku z ciążą i występują o wypłatę ponad 6 tysięcy zł zasiłku miesięcznie. Są też takie, które firmę zakładają tuż przed porodem. Wtedy tylko jedna składka w wysokości 3 tysięcy zł może zapewnić im ponad 4 tysiące zasiłku macierzyńskiego przez kolejne 12 miesięcy.

ZUS kontroluje wszystkie podobne przypadki. Okazuje się, że aż 80 procent z nich to jedynie fikcja.

Źródło: TVP

Żródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu Ma najdłuższe nogi w kraju. Ludzie nie mogą oderwać od nich oczu Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH One zdradzają twój prawdziwy wiek. Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek na szyi i dekolcie? W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył