Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU!

Nadal piękne?

Dopracowane fryzury, staranne makijaże, zawsze zdrowa cera – gwiazdy dbają, by widziano w nich ideały piękna. Dlatego też bronią swej prywatności i rzadko dają się przylapać bez makijażu.

Serwis BuzzFeedVideo zrobił zestawienie 14 niewiarygodnych metamorfoz gwiazd – przed i po spotkaniu ze stylistą. Wśród nich: Katy Perry, Beyonce, Rihanna, Jessica Alba czy Kim Kardashian.  W niektórych przypadkach podpis jest niezbędny.

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mają najgorszą kuchnię na świecie, ale ta potrawa to wyjątek. Zjadają jej ponad tonę! Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Od urodzenia NIE MA RĄK. Pokazał, jak się goli Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto 5-latek z Polski podbija świat mody! Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów