Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU!

Nadal piękne?

Dopracowane fryzury, staranne makijaże, zawsze zdrowa cera – gwiazdy dbają, by widziano w nich ideały piękna. Dlatego też bronią swej prywatności i rzadko dają się przylapać bez makijażu.

Serwis BuzzFeedVideo zrobił zestawienie 14 niewiarygodnych metamorfoz gwiazd – przed i po spotkaniu ze stylistą. Wśród nich: Katy Perry, Beyonce, Rihanna, Jessica Alba czy Kim Kardashian.  W niektórych przypadkach podpis jest niezbędny.

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie" PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom!