Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM

Takie osoby czują rytm, więc świetnie zgrywają się z muzyką.

"Migamrap — a robię to tak” to projekt, w ramach którego głuchoniemi i niedosłyszący tworzą rap w języku migowym. Dla innych muzyków gesty są zwykle przypadkowe, zaś dla osób, które nie słyszą, to forma opowiedzenia światu o swoich problemach.

 Takie osoby czują rytm, więc świetnie zgrywają się z muzyką.

- Najważniejsze, żeby było dużo niskich częstotliwości. Żeby oni mogli odczuć ten bit - wyjaśnił twórca muzyki do klipu Hubert „Jahdecyk” Pyrgies.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Młodzi mężczyźni nie chcą być księżmi? Kościół rozpaczliwie szuka młodych kapłanów Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły?