Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM

Takie osoby czują rytm, więc świetnie zgrywają się z muzyką.

"Migamrap — a robię to tak” to projekt, w ramach którego głuchoniemi i niedosłyszący tworzą rap w języku migowym. Dla innych muzyków gesty są zwykle przypadkowe, zaś dla osób, które nie słyszą, to forma opowiedzenia światu o swoich problemach.

 Takie osoby czują rytm, więc świetnie zgrywają się z muzyką.

- Najważniejsze, żeby było dużo niskich częstotliwości. Żeby oni mogli odczuć ten bit - wyjaśnił twórca muzyki do klipu Hubert „Jahdecyk” Pyrgies.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Toksyczne elektrośmieci szkodzą zdrowiu człowieka. Te są najgroźniejsze