Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM

Takie osoby czują rytm, więc świetnie zgrywają się z muzyką.

"Migamrap — a robię to tak” to projekt, w ramach którego głuchoniemi i niedosłyszący tworzą rap w języku migowym. Dla innych muzyków gesty są zwykle przypadkowe, zaś dla osób, które nie słyszą, to forma opowiedzenia światu o swoich problemach.

 Takie osoby czują rytm, więc świetnie zgrywają się z muzyką.

- Najważniejsze, żeby było dużo niskich częstotliwości. Żeby oni mogli odczuć ten bit - wyjaśnił twórca muzyki do klipu Hubert „Jahdecyk” Pyrgies.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę Polacy 7. NAJBARDZIEJ OTYŁYM narodem Europy. Nie potrafimy się odchudzać? Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych!