Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM

Takie osoby czują rytm, więc świetnie zgrywają się z muzyką.

"Migamrap — a robię to tak” to projekt, w ramach którego głuchoniemi i niedosłyszący tworzą rap w języku migowym. Dla innych muzyków gesty są zwykle przypadkowe, zaś dla osób, które nie słyszą, to forma opowiedzenia światu o swoich problemach.

 Takie osoby czują rytm, więc świetnie zgrywają się z muzyką.

- Najważniejsze, żeby było dużo niskich częstotliwości. Żeby oni mogli odczuć ten bit - wyjaśnił twórca muzyki do klipu Hubert „Jahdecyk” Pyrgies.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy?