Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU

Kinesiotaping polega na oklejeniu ciała taśmami o specjalnej strukturze.

Kinesiotaping polega na oklejeniu ciała taśmami o specjalnej strukturze w celu złagodzenia bólu, wzmocnienia mięśni, a u dzieci skorygowania wad postawy. Plastry nie ograniczają ruchów, są odporne na działanie wody i umożliwiają przepływ powietrza.

Jak działa kinesiotaping oraz komu zaleca się tę metodę, opowiedział fizjoterapeuta Artur Zemła. Nasz gość podpowiedział również, kiedy można korzystać z gotowych aplikacji, a kiedy lepiej udać się do specjalisty.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem! UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna ANJA RUBIK jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej! NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes DONALD TUSK w X Faktorze! Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo