Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON!

Marty Szulawiak w programie "Seks - kup teraz" przybliża kulisy rodzimego seks biznesu.

"Seks — kup teraz" to nowy program uczestniczki pierwszej edycji programu "Top Model". Program zdradza kulisy seks biznesu w Polsce. Rozmówcami Marty Szulawiak są striptizerki, ekskluzywne dziewczyny na telefon, erotyczni masażyści oraz męskie prostytutki.

Oto rozmowy z dziewczynami, które w jedną noc potrafią zarobić nawet 4 tysiące złotych! Mają drogie samochody, wyglądają jak kobiety biznesu i nic nie zdradza, że prowadzą podwójne życie.

Nie nazwałabym tej pracy prostytucją. Prostytutki stoją na ulicy. Ja zbieram na mieszkanie w najdroższej dzielnicy - zdradza jedna z nich.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe Wielkie oszustwo producentów. „Light” bardziej kaloryczne niż zwykłe produkty Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces”