Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON!

Marty Szulawiak w programie "Seks - kup teraz" przybliża kulisy rodzimego seks biznesu.

"Seks — kup teraz" to nowy program uczestniczki pierwszej edycji programu "Top Model". Program zdradza kulisy seks biznesu w Polsce. Rozmówcami Marty Szulawiak są striptizerki, ekskluzywne dziewczyny na telefon, erotyczni masażyści oraz męskie prostytutki.

Oto rozmowy z dziewczynami, które w jedną noc potrafią zarobić nawet 4 tysiące złotych! Mają drogie samochody, wyglądają jak kobiety biznesu i nic nie zdradza, że prowadzą podwójne życie.

Nie nazwałabym tej pracy prostytucją. Prostytutki stoją na ulicy. Ja zbieram na mieszkanie w najdroższej dzielnicy - zdradza jedna z nich.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej?