Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON!

Marty Szulawiak w programie "Seks - kup teraz" przybliża kulisy rodzimego seks biznesu.

"Seks — kup teraz" to nowy program uczestniczki pierwszej edycji programu "Top Model". Program zdradza kulisy seks biznesu w Polsce. Rozmówcami Marty Szulawiak są striptizerki, ekskluzywne dziewczyny na telefon, erotyczni masażyści oraz męskie prostytutki.

Oto rozmowy z dziewczynami, które w jedną noc potrafią zarobić nawet 4 tysiące złotych! Mają drogie samochody, wyglądają jak kobiety biznesu i nic nie zdradza, że prowadzą podwójne życie.

Nie nazwałabym tej pracy prostytucją. Prostytutki stoją na ulicy. Ja zbieram na mieszkanie w najdroższej dzielnicy - zdradza jedna z nich.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO!