Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON!

Marty Szulawiak w programie "Seks - kup teraz" przybliża kulisy rodzimego seks biznesu.

"Seks — kup teraz" to nowy program uczestniczki pierwszej edycji programu "Top Model". Program zdradza kulisy seks biznesu w Polsce. Rozmówcami Marty Szulawiak są striptizerki, ekskluzywne dziewczyny na telefon, erotyczni masażyści oraz męskie prostytutki.

Oto rozmowy z dziewczynami, które w jedną noc potrafią zarobić nawet 4 tysiące złotych! Mają drogie samochody, wyglądają jak kobiety biznesu i nic nie zdradza, że prowadzą podwójne życie.

Nie nazwałabym tej pracy prostytucją. Prostytutki stoją na ulicy. Ja zbieram na mieszkanie w najdroższej dzielnicy - zdradza jedna z nich.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Ma najdłuższe nogi w kraju. Ludzie nie mogą oderwać od nich oczu Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Wady i zalety porodu w wodzie. Kiedy warto wybrać tę metodę? Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy