Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON!

Marty Szulawiak w programie "Seks - kup teraz" przybliża kulisy rodzimego seks biznesu.

"Seks — kup teraz" to nowy program uczestniczki pierwszej edycji programu "Top Model". Program zdradza kulisy seks biznesu w Polsce. Rozmówcami Marty Szulawiak są striptizerki, ekskluzywne dziewczyny na telefon, erotyczni masażyści oraz męskie prostytutki.

Oto rozmowy z dziewczynami, które w jedną noc potrafią zarobić nawet 4 tysiące złotych! Mają drogie samochody, wyglądają jak kobiety biznesu i nic nie zdradza, że prowadzą podwójne życie.

Nie nazwałabym tej pracy prostytucją. Prostytutki stoją na ulicy. Ja zbieram na mieszkanie w najdroższej dzielnicy - zdradza jedna z nich.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią" Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut 5-latek z Polski podbija świat mody! Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje