Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON!

Marty Szulawiak w programie "Seks - kup teraz" przybliża kulisy rodzimego seks biznesu.

"Seks — kup teraz" to nowy program uczestniczki pierwszej edycji programu "Top Model". Program zdradza kulisy seks biznesu w Polsce. Rozmówcami Marty Szulawiak są striptizerki, ekskluzywne dziewczyny na telefon, erotyczni masażyści oraz męskie prostytutki.

Oto rozmowy z dziewczynami, które w jedną noc potrafią zarobić nawet 4 tysiące złotych! Mają drogie samochody, wyglądają jak kobiety biznesu i nic nie zdradza, że prowadzą podwójne życie.

Nie nazwałabym tej pracy prostytucją. Prostytutki stoją na ulicy. Ja zbieram na mieszkanie w najdroższej dzielnicy - zdradza jedna z nich.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie Męska płodność jest CORAZ GORSZA? Cała PRAWDA o kobietach! Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii