Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON!

Marty Szulawiak w programie "Seks - kup teraz" przybliża kulisy rodzimego seks biznesu.

"Seks — kup teraz" to nowy program uczestniczki pierwszej edycji programu "Top Model". Program zdradza kulisy seks biznesu w Polsce. Rozmówcami Marty Szulawiak są striptizerki, ekskluzywne dziewczyny na telefon, erotyczni masażyści oraz męskie prostytutki.

Oto rozmowy z dziewczynami, które w jedną noc potrafią zarobić nawet 4 tysiące złotych! Mają drogie samochody, wyglądają jak kobiety biznesu i nic nie zdradza, że prowadzą podwójne życie.

Nie nazwałabym tej pracy prostytucją. Prostytutki stoją na ulicy. Ja zbieram na mieszkanie w najdroższej dzielnicy - zdradza jedna z nich.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" Chorują głównie KOBIETY. To nie wina odporności psychicznej, tylko HORMONÓW Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat