Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON!

Marty Szulawiak w programie "Seks - kup teraz" przybliża kulisy rodzimego seks biznesu.

"Seks — kup teraz" to nowy program uczestniczki pierwszej edycji programu "Top Model". Program zdradza kulisy seks biznesu w Polsce. Rozmówcami Marty Szulawiak są striptizerki, ekskluzywne dziewczyny na telefon, erotyczni masażyści oraz męskie prostytutki.

Oto rozmowy z dziewczynami, które w jedną noc potrafią zarobić nawet 4 tysiące złotych! Mają drogie samochody, wyglądają jak kobiety biznesu i nic nie zdradza, że prowadzą podwójne życie.

Nie nazwałabym tej pracy prostytucją. Prostytutki stoją na ulicy. Ja zbieram na mieszkanie w najdroższej dzielnicy - zdradza jedna z nich.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób