Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie?

Warto zastosować się do porad fachowca, który stanowczo odradza mycie skórzanego obuwia w wodzie z mydłem czy... pastowanie.

Jak pozbyć się soli i przygotować buty do kolejnego sezonu? Zamiast domowych sposobów, warto zastosować się do porad fachowca, który stanowczo odradza mycie skórzanego obuwia w wodzie z mydłem czy… pastowanie. Dlaczego? Zobaczcje jego sposób na pielęgnację butów.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE?