Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie?

Warto zastosować się do porad fachowca, który stanowczo odradza mycie skórzanego obuwia w wodzie z mydłem czy... pastowanie.

Jak pozbyć się soli i przygotować buty do kolejnego sezonu? Zamiast domowych sposobów, warto zastosować się do porad fachowca, który stanowczo odradza mycie skórzanego obuwia w wodzie z mydłem czy… pastowanie. Dlaczego? Zobaczcje jego sposób na pielęgnację butów.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu! Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej