Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko

Do transplantacji użyty został tłuszcz odessany z jego brzucha.

Dla osób borykających się z defektem swojej urody, operacja plastyczna to często jedyna szansa na odzyskanie normalnego wyglądu i pewności siebie.

Deformacja klatki piersiowej była powodem poważnych kompleksów Bretta. Mężczyzna zgłosił się do chirurga plastycznego, by wymodelować niesymetryczną klatkę piersiową. Przez wiele lat żył z jedną piersią kobiecą i jedną całkowicie zapadniętą.

Do transplantacji użyty został tłuszcz odessany z jego brzucha. Zabieg i intensywny trening sprawiły, że po trzech miesiącach jego ciało odzyskało męski kształt.  

Źródło: TLC Polska/Youtube

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Napis „bez konserwantów” to tylko chwyt marketingowy. Wybierając sok, patrz na kolor Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! ZAJĄCZEK Z SERWETKI na wielkanocny stół To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo” Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie