Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko

Do transplantacji użyty został tłuszcz odessany z jego brzucha.

Dla osób borykających się z defektem swojej urody, operacja plastyczna to często jedyna szansa na odzyskanie normalnego wyglądu i pewności siebie.

Deformacja klatki piersiowej była powodem poważnych kompleksów Bretta. Mężczyzna zgłosił się do chirurga plastycznego, by wymodelować niesymetryczną klatkę piersiową. Przez wiele lat żył z jedną piersią kobiecą i jedną całkowicie zapadniętą.

Do transplantacji użyty został tłuszcz odessany z jego brzucha. Zabieg i intensywny trening sprawiły, że po trzech miesiącach jego ciało odzyskało męski kształt.  

Źródło: TLC Polska/Youtube

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna? Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają Na ten wstydliwy problem cierpi ponad 4 mln osób. W tym coraz więcej młodych Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy