Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ

O tym, jak poważne są skutki palenia papierosów, złej diety i jazdy na rowerze mówi prof. Lew-Starowicz.

Problemy erekcyjne u mężczyzn mają nie tylko podłoże psychiczne, ale również zależą od codziennego trybu życia. Zła dieta, palenie papierosów czy nawet jazda na rowerze mogą prowadzić do poważnych zaburzeń. O najczęstszych przyczynach dysfunkcji opowiedział profesor Zbigniew Lew-Starowicz.

Wypalenie jednego papierosa zaburza krążenie w członku na 36 godzin. Jeśli mężczyzna jest młody i ma elastyczne naczynia, to jeszcze wielkie szkody nie odczuje. Ale jeżeli pali dużo, pali codziennie, to wyląduje u seksuologa - twierdzi profesor Lew-Starowicz.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Zamieszczasz ZDJĘCIA W SIECI? Możesz łatwo złamać prawo Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ? Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda? Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie