Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ

O tym, jak poważne są skutki palenia papierosów, złej diety i jazdy na rowerze mówi prof. Lew-Starowicz.

Problemy erekcyjne u mężczyzn mają nie tylko podłoże psychiczne, ale również zależą od codziennego trybu życia. Zła dieta, palenie papierosów czy nawet jazda na rowerze mogą prowadzić do poważnych zaburzeń. O najczęstszych przyczynach dysfunkcji opowiedział profesor Zbigniew Lew-Starowicz.

Wypalenie jednego papierosa zaburza krążenie w członku na 36 godzin. Jeśli mężczyzna jest młody i ma elastyczne naczynia, to jeszcze wielkie szkody nie odczuje. Ale jeżeli pali dużo, pali codziennie, to wyląduje u seksuologa - twierdzi profesor Lew-Starowicz.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić?