Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ

O tym, jak poważne są skutki palenia papierosów, złej diety i jazdy na rowerze mówi prof. Lew-Starowicz.

Problemy erekcyjne u mężczyzn mają nie tylko podłoże psychiczne, ale również zależą od codziennego trybu życia. Zła dieta, palenie papierosów czy nawet jazda na rowerze mogą prowadzić do poważnych zaburzeń. O najczęstszych przyczynach dysfunkcji opowiedział profesor Zbigniew Lew-Starowicz.

Wypalenie jednego papierosa zaburza krążenie w członku na 36 godzin. Jeśli mężczyzna jest młody i ma elastyczne naczynia, to jeszcze wielkie szkody nie odczuje. Ale jeżeli pali dużo, pali codziennie, to wyląduje u seksuologa - twierdzi profesor Lew-Starowicz.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu! Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze 92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie