Większość osób nieprawidłowo ćwiczy brzuch. Jak zwiększyć efektywność "BRZUSZKÓW"?

Efektów możesz spodziewać się już po trzech tygodniach.

Popularne "brzuszki" nie są najlepszym ćwiczeniem na wzmocnienie mięśni brzucha. Zwłaszcza, gdy są wykonywane nieprawidłowo. Zwykle splatamy ręce za głową, co powoduje nadwyrężanie karku, a przez wyginanie pleców w łuk zmniejsza efektywność skłonów. Wiele osób zapomina też o właściwym oddechu. Finalnie po serii "brzuszków" czujemy się zmęczeni, a zamiast wąskiej talii, mamy bolący kręgosłup.

Zobacz, jak prawidłowo wykonywać popularne ćwiczenie oraz czym je zastąpić. Pierwsze efekty będą widoczne już po trzech tygodniach.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Danuta Wałęsa zachęca kobiety do rodzenia dzieci! Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT!