Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń

Powielanie codziennych błedów przyśpiesza starzenie się skóry.

Zdarza ci się pójść spać w makijażu lub zbyt energicznie nakładać podkład? Z pozoru nieistotne czynności, które powielamy każdego dnia, mają ogromny wpływ na starzenie się skóry. Osoby, które lubią spać na brzuchu, mogą spodziewać się zmarszczek na twarzy, zaś te, które wolą pozycje boczne, najprawdopodobniej będą miały problemy z wiotką skórą na dekolcie.

Jak nie dopuścić do zbyt wczesnego powstawania zmarszczek, opowiedziała kosmetolog Urszula Chodorska-Lema. Wystarczy zmiana kilku nawyków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU