Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń

Powielanie codziennych błedów przyśpiesza starzenie się skóry.

Zdarza ci się pójść spać w makijażu lub zbyt energicznie nakładać podkład? Z pozoru nieistotne czynności, które powielamy każdego dnia, mają ogromny wpływ na starzenie się skóry. Osoby, które lubią spać na brzuchu, mogą spodziewać się zmarszczek na twarzy, zaś te, które wolą pozycje boczne, najprawdopodobniej będą miały problemy z wiotką skórą na dekolcie.

Jak nie dopuścić do zbyt wczesnego powstawania zmarszczek, opowiedziała kosmetolog Urszula Chodorska-Lema. Wystarczy zmiana kilku nawyków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit