Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń

Powielanie codziennych błedów przyśpiesza starzenie się skóry.

Zdarza ci się pójść spać w makijażu lub zbyt energicznie nakładać podkład? Z pozoru nieistotne czynności, które powielamy każdego dnia, mają ogromny wpływ na starzenie się skóry. Osoby, które lubią spać na brzuchu, mogą spodziewać się zmarszczek na twarzy, zaś te, które wolą pozycje boczne, najprawdopodobniej będą miały problemy z wiotką skórą na dekolcie.

Jak nie dopuścić do zbyt wczesnego powstawania zmarszczek, opowiedziała kosmetolog Urszula Chodorska-Lema. Wystarczy zmiana kilku nawyków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Co zrobić, gdy masz za duży dekolt? Modowe porady CHRZEŚCIJANKI Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety