Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń

Powielanie codziennych błedów przyśpiesza starzenie się skóry.

Zdarza ci się pójść spać w makijażu lub zbyt energicznie nakładać podkład? Z pozoru nieistotne czynności, które powielamy każdego dnia, mają ogromny wpływ na starzenie się skóry. Osoby, które lubią spać na brzuchu, mogą spodziewać się zmarszczek na twarzy, zaś te, które wolą pozycje boczne, najprawdopodobniej będą miały problemy z wiotką skórą na dekolcie.

Jak nie dopuścić do zbyt wczesnego powstawania zmarszczek, opowiedziała kosmetolog Urszula Chodorska-Lema. Wystarczy zmiana kilku nawyków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej Coś dla fanów PIKANTNYCH dodatków. Szybki sos do przekąsek i mięsa Cenny OLEJ. Pomoże pozbyć się centymetrów z brzucha Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Polskie Towarzystwo Kardiologiczne promuje się rapem! Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci? Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej