Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń

Powielanie codziennych błedów przyśpiesza starzenie się skóry.

Zdarza ci się pójść spać w makijażu lub zbyt energicznie nakładać podkład? Z pozoru nieistotne czynności, które powielamy każdego dnia, mają ogromny wpływ na starzenie się skóry. Osoby, które lubią spać na brzuchu, mogą spodziewać się zmarszczek na twarzy, zaś te, które wolą pozycje boczne, najprawdopodobniej będą miały problemy z wiotką skórą na dekolcie.

Jak nie dopuścić do zbyt wczesnego powstawania zmarszczek, opowiedziała kosmetolog Urszula Chodorska-Lema. Wystarczy zmiana kilku nawyków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA? Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza? Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Mają najgorszą kuchnię na świecie, ale ta potrawa to wyjątek. Zjadają jej ponad tonę! Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY?