Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń

Powielanie codziennych błedów przyśpiesza starzenie się skóry.

Zdarza ci się pójść spać w makijażu lub zbyt energicznie nakładać podkład? Z pozoru nieistotne czynności, które powielamy każdego dnia, mają ogromny wpływ na starzenie się skóry. Osoby, które lubią spać na brzuchu, mogą spodziewać się zmarszczek na twarzy, zaś te, które wolą pozycje boczne, najprawdopodobniej będą miały problemy z wiotką skórą na dekolcie.

Jak nie dopuścić do zbyt wczesnego powstawania zmarszczek, opowiedziała kosmetolog Urszula Chodorska-Lema. Wystarczy zmiana kilku nawyków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK Cała PRAWDA o kobietach! Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA?