Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń

Powielanie codziennych błedów przyśpiesza starzenie się skóry.

Zdarza ci się pójść spać w makijażu lub zbyt energicznie nakładać podkład? Z pozoru nieistotne czynności, które powielamy każdego dnia, mają ogromny wpływ na starzenie się skóry. Osoby, które lubią spać na brzuchu, mogą spodziewać się zmarszczek na twarzy, zaś te, które wolą pozycje boczne, najprawdopodobniej będą miały problemy z wiotką skórą na dekolcie.

Jak nie dopuścić do zbyt wczesnego powstawania zmarszczek, opowiedziała kosmetolog Urszula Chodorska-Lema. Wystarczy zmiana kilku nawyków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII Ten błąd może kosztować zdrowie. Z czym nie należy łączyć GREJPFRUTA? DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba