Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu

Wiadomo już, że tym razem w programie kandydatami będę nie tylko mężczyźni.

Pierwsza edycja reality show "Rolnik szuka żony" była hitem TVP1. Oglądało go średnio 4,4 mln osób, a program głosami widzów otrzymał Telekamerę 2015 w kategorii najlepszy program rozrywkowy. Widzowie pokochali rolników, którzy na oczach całej Polski szukali wybranki swojego życia. Ostatecznie tylko jeden z nich znalazł swoją miłość. Jak będzie w drugiej edycji? Prowadząca show Marta Manowska opowiedziała w kafeteria.tv, jak wyglądają przygotowania do kolejnej edycji i na jakie nowości mogą liczyć fani programu.

Do udziału w nim zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób, a nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu.  Już na początku kwietnia na antenie Telewizji Polskiej wyemitowany zostanie program, w którym poznamy nowych kandydatów. Będzie ich więcej niż w poprzedniej edycji, bo 13–15. Wiadomo już, że tym razem w programie kandydatami będę nie tylko mężczyźni.

Zobaczcie drugą część wywiadu, który przeprowadziły Natalia Kusiak i Malina Błańska.

ZOBACZ TAKŻE:

Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc”

[VIDEO]http://get.wp.tv/i,get,mid,1653255,index.html[/VIDEO]

Źródło zdjęć: materiały prasowe

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem! Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała 10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem! Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! Jedzenie CZEKOLADY sposobem na zachowanie młodości Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka