Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu

Wiadomo już, że tym razem w programie kandydatami będę nie tylko mężczyźni.

Pierwsza edycja reality show "Rolnik szuka żony" była hitem TVP1. Oglądało go średnio 4,4 mln osób, a program głosami widzów otrzymał Telekamerę 2015 w kategorii najlepszy program rozrywkowy. Widzowie pokochali rolników, którzy na oczach całej Polski szukali wybranki swojego życia. Ostatecznie tylko jeden z nich znalazł swoją miłość. Jak będzie w drugiej edycji? Prowadząca show Marta Manowska opowiedziała w kafeteria.tv, jak wyglądają przygotowania do kolejnej edycji i na jakie nowości mogą liczyć fani programu.

Do udziału w nim zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób, a nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu.  Już na początku kwietnia na antenie Telewizji Polskiej wyemitowany zostanie program, w którym poznamy nowych kandydatów. Będzie ich więcej niż w poprzedniej edycji, bo 13–15. Wiadomo już, że tym razem w programie kandydatami będę nie tylko mężczyźni.

Zobaczcie drugą część wywiadu, który przeprowadziły Natalia Kusiak i Malina Błańska.

ZOBACZ TAKŻE:

Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc”

[VIDEO]http://get.wp.tv/i,get,mid,1653255,index.html[/VIDEO]

Źródło zdjęć: materiały prasowe

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! Zioła spoza Polski szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, czego używasz w kuchni „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance