Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu

Wiadomo już, że tym razem w programie kandydatami będę nie tylko mężczyźni.

Pierwsza edycja reality show "Rolnik szuka żony" była hitem TVP1. Oglądało go średnio 4,4 mln osób, a program głosami widzów otrzymał Telekamerę 2015 w kategorii najlepszy program rozrywkowy. Widzowie pokochali rolników, którzy na oczach całej Polski szukali wybranki swojego życia. Ostatecznie tylko jeden z nich znalazł swoją miłość. Jak będzie w drugiej edycji? Prowadząca show Marta Manowska opowiedziała w kafeteria.tv, jak wyglądają przygotowania do kolejnej edycji i na jakie nowości mogą liczyć fani programu.

Do udziału w nim zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób, a nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu.  Już na początku kwietnia na antenie Telewizji Polskiej wyemitowany zostanie program, w którym poznamy nowych kandydatów. Będzie ich więcej niż w poprzedniej edycji, bo 13–15. Wiadomo już, że tym razem w programie kandydatami będę nie tylko mężczyźni.

Zobaczcie drugą część wywiadu, który przeprowadziły Natalia Kusiak i Malina Błańska.

ZOBACZ TAKŻE:

Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc”

[VIDEO]http://get.wp.tv/i,get,mid,1653255,index.html[/VIDEO]

Źródło zdjęć: materiały prasowe

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK?