Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc”

„Życzę mu, by się nie pogubił” – powiedziała o jednym z uczestników. Zobaczcie, którym.

Marta Manowska zdobyła serca mężczyzn z „Rolnik szuka żony” naturalnością i wizerunkiem niemającym nic wspólnego z gwiazdorstwem. Oni też wzbudzili jej sympatię. W każdej rozmowie prowadząca podkreśla, jak cudownymi osobami są rolnicy z programu.

W wywiadzie przeprowadzonym przez Malinę Błańską i Natalię Kusik Manowska opowiedziała, jak zmienili się uczestnicy i czy nadal ma z nimi kontakt. Skomentowała też rosnącą popularność Adama, którego ostatnio możemy oglądać w kolejnym programie. Czy to jego metamorfoza zaskoczyła prowadzącą najbardziej? Zobaczcie cały wywiad.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Została striptizerką, bo znudziła ją praca! Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń