Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu

W demonstracji zwolenników Pegidy wzięło udział ok. 3 tys. osób. Kontrdemonstracja była kilkakrotnie liczniejsza.

Feministyczna organizacja Femen zorganizowała w Szwecji kolejny protest. Obnażone działaczki protestowały tym razem w Malmoe przeciwko Pegidzie (stowarzyszeniu, którego celem jest walka z islamizacją Niemiec i Europy) w czasie pierwszej szwedzkiej demonstracji jego sympatyków. Jedna z członkiń Femenu na ciele miała wypinane hasło "nie dla pegizdyzacji". Kobieta została szybko wyprowadzona przez policję.

W demonstracji zwolenników Pegidy wzięło udział ok. 3 tys. osób. W mieście od razu zorganizowano także kontrdemonstrację — według statystyk policji była kilkakrotnie liczniejsza.

Źródło: RUPTLY/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu! Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Odchudza, oczyszcza, a nawet łagodzi katar. Jeden z najdrowszych dodatków do posiłków Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy