Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu

W demonstracji zwolenników Pegidy wzięło udział ok. 3 tys. osób. Kontrdemonstracja była kilkakrotnie liczniejsza.

Feministyczna organizacja Femen zorganizowała w Szwecji kolejny protest. Obnażone działaczki protestowały tym razem w Malmoe przeciwko Pegidzie (stowarzyszeniu, którego celem jest walka z islamizacją Niemiec i Europy) w czasie pierwszej szwedzkiej demonstracji jego sympatyków. Jedna z członkiń Femenu na ciele miała wypinane hasło "nie dla pegizdyzacji". Kobieta została szybko wyprowadzona przez policję.

W demonstracji zwolenników Pegidy wzięło udział ok. 3 tys. osób. W mieście od razu zorganizowano także kontrdemonstrację — według statystyk policji była kilkakrotnie liczniejsza.

Źródło: RUPTLY/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył? Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! 5-latek z Polski podbija świat mody! Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE?