Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu

W demonstracji zwolenników Pegidy wzięło udział ok. 3 tys. osób. Kontrdemonstracja była kilkakrotnie liczniejsza.

Feministyczna organizacja Femen zorganizowała w Szwecji kolejny protest. Obnażone działaczki protestowały tym razem w Malmoe przeciwko Pegidzie (stowarzyszeniu, którego celem jest walka z islamizacją Niemiec i Europy) w czasie pierwszej szwedzkiej demonstracji jego sympatyków. Jedna z członkiń Femenu na ciele miała wypinane hasło "nie dla pegizdyzacji". Kobieta została szybko wyprowadzona przez policję.

W demonstracji zwolenników Pegidy wzięło udział ok. 3 tys. osób. W mieście od razu zorganizowano także kontrdemonstrację — według statystyk policji była kilkakrotnie liczniejsza.

Źródło: RUPTLY/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY