Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia

46 proc. respondentów stwierdziło, że najwięcej energii w ich domach pochłania zasilanie urządzeń elektrycznych.

Jak wynika z badania opinii publicznej ponad połowa Polaków nie wie, które elementy gospodarstwa domowego są najbardziej energochłonne. W przeprowadzonym w kwietniu 2015 roku sondażu 46 proc. respondentów stwierdziło, że najwięcej energii w ich domach pochłania zasilanie urządzeń elektrycznych.

W rzeczywistości energochłonność urządzeń zajmuje statystycznie zaledwie trzecie miejsce. Na drugim miejscu znajduje się ilość energii potrzebnej do ogrzania wody. Liderem w rankingi jest jednak ogrzewanie pomieszczeń.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

"Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Spadła samochodem w 50-metrową przepaść. Wydostała się dopiero po 3 dniach Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych Kobieta mogła UMRZEĆ przez SEKS? Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Została striptizerką, bo znudziła ją praca!