Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia

46 proc. respondentów stwierdziło, że najwięcej energii w ich domach pochłania zasilanie urządzeń elektrycznych.

Jak wynika z badania opinii publicznej ponad połowa Polaków nie wie, które elementy gospodarstwa domowego są najbardziej energochłonne. W przeprowadzonym w kwietniu 2015 roku sondażu 46 proc. respondentów stwierdziło, że najwięcej energii w ich domach pochłania zasilanie urządzeń elektrycznych.

W rzeczywistości energochłonność urządzeń zajmuje statystycznie zaledwie trzecie miejsce. Na drugim miejscu znajduje się ilość energii potrzebnej do ogrzania wody. Liderem w rankingi jest jednak ogrzewanie pomieszczeń.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO!