Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia

46 proc. respondentów stwierdziło, że najwięcej energii w ich domach pochłania zasilanie urządzeń elektrycznych.

Jak wynika z badania opinii publicznej ponad połowa Polaków nie wie, które elementy gospodarstwa domowego są najbardziej energochłonne. W przeprowadzonym w kwietniu 2015 roku sondażu 46 proc. respondentów stwierdziło, że najwięcej energii w ich domach pochłania zasilanie urządzeń elektrycznych.

W rzeczywistości energochłonność urządzeń zajmuje statystycznie zaledwie trzecie miejsce. Na drugim miejscu znajduje się ilość energii potrzebnej do ogrzania wody. Liderem w rankingi jest jednak ogrzewanie pomieszczeń.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Skuteczny sposób, jak uchronić się przed kosztownymi SMS-ami Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Leki z natury. Poprawiają trawienie, łagodzą ból, działają PRZECIWNOWOTWOROWO Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge!