Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia

46 proc. respondentów stwierdziło, że najwięcej energii w ich domach pochłania zasilanie urządzeń elektrycznych.

Jak wynika z badania opinii publicznej ponad połowa Polaków nie wie, które elementy gospodarstwa domowego są najbardziej energochłonne. W przeprowadzonym w kwietniu 2015 roku sondażu 46 proc. respondentów stwierdziło, że najwięcej energii w ich domach pochłania zasilanie urządzeń elektrycznych.

W rzeczywistości energochłonność urządzeń zajmuje statystycznie zaledwie trzecie miejsce. Na drugim miejscu znajduje się ilość energii potrzebnej do ogrzania wody. Liderem w rankingi jest jednak ogrzewanie pomieszczeń.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Chronią przed rakiem, odchudzają. Zdrowotne właściwości POMARAŃCZY Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Wielkie oszustwo producentów. „Light” bardziej kaloryczne niż zwykłe produkty Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii