Myślała, że URODZI BLIŹNIĘTA. Po porodzie była w szoku

6,5 kilograma i 56 centymetrów. W szpitalu w Tampie na Florydzie urodził się jeden z największych noworodków na świecie.

6,5 kilograma i 56 centymetrów. W szpitalu w Tampie na Florydzie urodził się jeden z największych noworodków na świecie. Jego matka, która jeszcze przed porodem myślała, że urodzi bliźnięta — zauważyła, że jest w ciąży dopiero w 35 tygodniu. Chłopiec o imieniu Avery ma się dobrze, podobnie jak jego mama, choć 18-godziny poród nie był dla niej łatwy. Dziecko przyszło na świat w naturalny sposób.

Źródło: CNN Newsource/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!" Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo 5-latek z Polski podbija świat mody! Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet!