MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze

Showman wyzwał ją na pojedynek w grze o nazwie Flip Cup.

Prowadzący popularnego programu The Tonight Show tym razem do studia zaprosił modelkę Mirandę Kerr. Showman wyzwał ją na pojedynek w tradycyjnej armeśkiej grze imprezowej o nazwie Flip Cup.

Na stole ustawiono dwa rzędy kubków z napojem, jeden dla Fallona i jeden dla Kerr. Po wypiciu napoju z kolejnych kubeczków ich zadaniem było odwrócenie każdego z nich do góry dnem przy pomocy pstryknięcia.

Dziwne zadania dla swoich gości to stały element wpisany w programy Fallona. Showman potrafi rozbawić każdą gwiazdę i pokazać jej humorystyczne oblicze. Na swoim koncie ma m.in. "Ludzki kołowrotek" z Hally Berry, "Lepkie kulki" z Channing Tatumem oraz wiele humorystycznych skeczy z Justinem Timberlakiem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Większość osób nieprawidłowo ćwiczy brzuch. Jak zwiększyć efektywność "BRZUSZKÓW"? Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK