MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze

Showman wyzwał ją na pojedynek w grze o nazwie Flip Cup.

Prowadzący popularnego programu The Tonight Show tym razem do studia zaprosił modelkę Mirandę Kerr. Showman wyzwał ją na pojedynek w tradycyjnej armeśkiej grze imprezowej o nazwie Flip Cup.

Na stole ustawiono dwa rzędy kubków z napojem, jeden dla Fallona i jeden dla Kerr. Po wypiciu napoju z kolejnych kubeczków ich zadaniem było odwrócenie każdego z nich do góry dnem przy pomocy pstryknięcia.

Dziwne zadania dla swoich gości to stały element wpisany w programy Fallona. Showman potrafi rozbawić każdą gwiazdę i pokazać jej humorystyczne oblicze. Na swoim koncie ma m.in. "Ludzki kołowrotek" z Hally Berry, "Lepkie kulki" z Channing Tatumem oraz wiele humorystycznych skeczy z Justinem Timberlakiem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Wielkie oszustwo producentów. „Light” bardziej kaloryczne niż zwykłe produkty Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM