Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki

Choć sprawa toczy się od lat, winna firma nadal nie została osądzona.

Chciały poprawić naturę, naraziły się na niebezpieczeństwo utraty zdrowia. Tysiące kobiet złożyły zbiorowy pozew przeciw nieistniejącej już firmie PIP produkującej implanty piersi. Firma do ich produkcji używała niedopuszczonego do sprzedaży silikonu.

Choć w Stanach Zjednoczonych zakazano wykorzystywania wadliwych implantów już w 2000 roku, w Europie produkowano je jeszcze przez 10 lat.  Obecnie nadal poszukiwane są Polki, które skorzystały z usług firmy.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA?