OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia”

Teraz Bernarda próbuje zapomnieć o traumie.

Bernarda Babicka z powodu zdiagnozowanej padaczki miała urodzić przez cesarkę w znieczuleniu ogólnym. Jednak jedna z najbardziej niezwykłych chwil w życiu kobiety zamieniła się w koszmar. 31-latka twierdzi, że obudziła się podczas cesarskiego cięcia. Odczuwała koszmarny ból, lecz jej ciało było sparaliżowane. Poruszała stopami, by zasygnalizować, że znieczulenie przestało działać, jednak personel nie zorientował się, że pacjentka jest świadoma. 

Ten ból był nie do zniesienia – relacjonuje kobieta. - Mi teraz już nic nie pomoże, ja już swoje przeszłam. Ale zrobię to dla innych ludzi, którym może to się przytrafić – powiedziała, komentując poszukiwania winnego.

Dziecko urodziło się zdrowe, a pani Bernarda próbuje zapomnieć o traumie.

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki