OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia”

Teraz Bernarda próbuje zapomnieć o traumie.

Bernarda Babicka z powodu zdiagnozowanej padaczki miała urodzić przez cesarkę w znieczuleniu ogólnym. Jednak jedna z najbardziej niezwykłych chwil w życiu kobiety zamieniła się w koszmar. 31-latka twierdzi, że obudziła się podczas cesarskiego cięcia. Odczuwała koszmarny ból, lecz jej ciało było sparaliżowane. Poruszała stopami, by zasygnalizować, że znieczulenie przestało działać, jednak personel nie zorientował się, że pacjentka jest świadoma. 

Ten ból był nie do zniesienia – relacjonuje kobieta. - Mi teraz już nic nie pomoże, ja już swoje przeszłam. Ale zrobię to dla innych ludzi, którym może to się przytrafić – powiedziała, komentując poszukiwania winnego.

Dziecko urodziło się zdrowe, a pani Bernarda próbuje zapomnieć o traumie.

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zioła spoza Polski szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, czego używasz w kuchni BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Porcje posiłków ODMIERZAJ WŁASNĄ PIĘŚCIĄ. To najlepsze dla żołądka JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy!