OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia”

Teraz Bernarda próbuje zapomnieć o traumie.

Bernarda Babicka z powodu zdiagnozowanej padaczki miała urodzić przez cesarkę w znieczuleniu ogólnym. Jednak jedna z najbardziej niezwykłych chwil w życiu kobiety zamieniła się w koszmar. 31-latka twierdzi, że obudziła się podczas cesarskiego cięcia. Odczuwała koszmarny ból, lecz jej ciało było sparaliżowane. Poruszała stopami, by zasygnalizować, że znieczulenie przestało działać, jednak personel nie zorientował się, że pacjentka jest świadoma. 

Ten ból był nie do zniesienia – relacjonuje kobieta. - Mi teraz już nic nie pomoże, ja już swoje przeszłam. Ale zrobię to dla innych ludzi, którym może to się przytrafić – powiedziała, komentując poszukiwania winnego.

Dziecko urodziło się zdrowe, a pani Bernarda próbuje zapomnieć o traumie.

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Pestki - niedoceniany składnik winogron. Dlaczego warto je jeść? Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE? Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów. Zaczynała od zera PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH