Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes

Choć początkowo nie przyznawał się, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes.

Maciej Potępa ma nietypową dla mężczyzny pasję. Od 13 roku życia… szydełkuje. Choć początkowo nie przyznawał się kolegom, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes, tworząc spersonalizowane i niestandardowe projekty na zamówienie.

Od dziecka lubiłem rzeczy, które są niepopularne. Tego nauczyłem się od mamy - zdradził.

Udziela się również w akacjach społecznych, dotyczących m.in. ocieplania wizerunku Krakowa, profilaktyki raka jąder czy akcji wspierającej dom dziecka, oraz uprawia "urban knitting", czyli dzierganie na mieście.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Nałóg tak silny jak alkoholizm. Dotyka KOBIETY i osoby NIESTABILNE EMOCJONALNIE Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Dip z KOZIEGO SERKA i awokado. Idealny jako dodatek do przekąsek Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...