Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes

Choć początkowo nie przyznawał się, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes.

Maciej Potępa ma nietypową dla mężczyzny pasję. Od 13 roku życia… szydełkuje. Choć początkowo nie przyznawał się kolegom, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes, tworząc spersonalizowane i niestandardowe projekty na zamówienie.

Od dziecka lubiłem rzeczy, które są niepopularne. Tego nauczyłem się od mamy - zdradził.

Udziela się również w akacjach społecznych, dotyczących m.in. ocieplania wizerunku Krakowa, profilaktyki raka jąder czy akcji wspierającej dom dziecka, oraz uprawia "urban knitting", czyli dzierganie na mieście.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować