Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes

Choć początkowo nie przyznawał się, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes.

Maciej Potępa ma nietypową dla mężczyzny pasję. Od 13 roku życia… szydełkuje. Choć początkowo nie przyznawał się kolegom, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes, tworząc spersonalizowane i niestandardowe projekty na zamówienie.

Od dziecka lubiłem rzeczy, które są niepopularne. Tego nauczyłem się od mamy - zdradził.

Udziela się również w akacjach społecznych, dotyczących m.in. ocieplania wizerunku Krakowa, profilaktyki raka jąder czy akcji wspierającej dom dziecka, oraz uprawia "urban knitting", czyli dzierganie na mieście.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat