Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes

Choć początkowo nie przyznawał się, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes.

Maciej Potępa ma nietypową dla mężczyzny pasję. Od 13 roku życia… szydełkuje. Choć początkowo nie przyznawał się kolegom, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes, tworząc spersonalizowane i niestandardowe projekty na zamówienie.

Od dziecka lubiłem rzeczy, które są niepopularne. Tego nauczyłem się od mamy - zdradził.

Udziela się również w akacjach społecznych, dotyczących m.in. ocieplania wizerunku Krakowa, profilaktyki raka jąder czy akcji wspierającej dom dziecka, oraz uprawia "urban knitting", czyli dzierganie na mieście.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

8-latka z Kazachstanu podbija sieć. Pokazała, jak trenuje boks! Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie! Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna? DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy