Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes

Choć początkowo nie przyznawał się, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes.

Maciej Potępa ma nietypową dla mężczyzny pasję. Od 13 roku życia… szydełkuje. Choć początkowo nie przyznawał się kolegom, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes, tworząc spersonalizowane i niestandardowe projekty na zamówienie.

Od dziecka lubiłem rzeczy, które są niepopularne. Tego nauczyłem się od mamy - zdradził.

Udziela się również w akacjach społecznych, dotyczących m.in. ocieplania wizerunku Krakowa, profilaktyki raka jąder czy akcji wspierającej dom dziecka, oraz uprawia "urban knitting", czyli dzierganie na mieście.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska?