Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes

Choć początkowo nie przyznawał się, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes.

Maciej Potępa ma nietypową dla mężczyzny pasję. Od 13 roku życia… szydełkuje. Choć początkowo nie przyznawał się kolegom, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes, tworząc spersonalizowane i niestandardowe projekty na zamówienie.

Od dziecka lubiłem rzeczy, które są niepopularne. Tego nauczyłem się od mamy - zdradził.

Udziela się również w akacjach społecznych, dotyczących m.in. ocieplania wizerunku Krakowa, profilaktyki raka jąder czy akcji wspierającej dom dziecka, oraz uprawia "urban knitting", czyli dzierganie na mieście.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA Łykamy je codziennie. W zbyt dużych ilościach poważnie szkodzą Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW?