Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes

Choć początkowo nie przyznawał się, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes.

Maciej Potępa ma nietypową dla mężczyzny pasję. Od 13 roku życia… szydełkuje. Choć początkowo nie przyznawał się kolegom, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes, tworząc spersonalizowane i niestandardowe projekty na zamówienie.

Od dziecka lubiłem rzeczy, które są niepopularne. Tego nauczyłem się od mamy - zdradził.

Udziela się również w akacjach społecznych, dotyczących m.in. ocieplania wizerunku Krakowa, profilaktyki raka jąder czy akcji wspierającej dom dziecka, oraz uprawia "urban knitting", czyli dzierganie na mieście.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KSIĄŻKIEWICZ o macierzyństwie: "Nie jest łatwo" Tak powstaje jeden z najbardziej ekskluzywnych trunków świata Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE? Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne