Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes

Choć początkowo nie przyznawał się, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes.

Maciej Potępa ma nietypową dla mężczyzny pasję. Od 13 roku życia… szydełkuje. Choć początkowo nie przyznawał się kolegom, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes, tworząc spersonalizowane i niestandardowe projekty na zamówienie.

Od dziecka lubiłem rzeczy, które są niepopularne. Tego nauczyłem się od mamy - zdradził.

Udziela się również w akacjach społecznych, dotyczących m.in. ocieplania wizerunku Krakowa, profilaktyki raka jąder czy akcji wspierającej dom dziecka, oraz uprawia "urban knitting", czyli dzierganie na mieście.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Męska płodność jest CORAZ GORSZA? Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi