Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes

Choć początkowo nie przyznawał się, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes.

Maciej Potępa ma nietypową dla mężczyzny pasję. Od 13 roku życia… szydełkuje. Choć początkowo nie przyznawał się kolegom, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes, tworząc spersonalizowane i niestandardowe projekty na zamówienie.

Od dziecka lubiłem rzeczy, które są niepopularne. Tego nauczyłem się od mamy - zdradził.

Udziela się również w akacjach społecznych, dotyczących m.in. ocieplania wizerunku Krakowa, profilaktyki raka jąder czy akcji wspierającej dom dziecka, oraz uprawia "urban knitting", czyli dzierganie na mieście.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów!