Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes

Choć początkowo nie przyznawał się, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes.

Maciej Potępa ma nietypową dla mężczyzny pasję. Od 13 roku życia… szydełkuje. Choć początkowo nie przyznawał się kolegom, czym zajmuje się po godzinach, teraz prowadzi bloga i rozwija swój szydełkowy biznes, tworząc spersonalizowane i niestandardowe projekty na zamówienie.

Od dziecka lubiłem rzeczy, które są niepopularne. Tego nauczyłem się od mamy - zdradził.

Udziela się również w akacjach społecznych, dotyczących m.in. ocieplania wizerunku Krakowa, profilaktyki raka jąder czy akcji wspierającej dom dziecka, oraz uprawia "urban knitting", czyli dzierganie na mieście.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass Męska płodność jest CORAZ GORSZA? 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej