Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób

O coraz powszechniejszej metodzie leczenia ozonem opowiedziała nam Helena Guzol z Centrum Leczenia Ran.

Jest stosowana w leczeniu trudno gojących się ran, pozytywnie działa u osób z kłopotami z pamięcią i osłabieniem, leczy osteoporozę, miażdżycę i pozwala zwalczyć uciążliwe zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze. Może z powodzeniem służyć jako terapia zastępcza dla antybiotyków. 

Ozonoterpia to sposób na wiele dolegliwości i chorób, w tym alergii, trądziku, grzybicy, opryszczki, chorób neurologicznych, chorób wątroby, stanów zapalnych pęcherza i jelit, a także doskonała terapia dla chorych na stwardnienie rozsiane.

Z metody tej mogą korzystać niemal wszyscy. Przeciwwskazaniami do jej stosowania są nadczynność tarczycy, zawał mięśnia sercowego, nieleczone nadciśnienie tętnicze, ciąża i zatrucie alkoholem.

O coraz powszechniejszej metodzie leczenia ozonem opowiedziała nam Helena Guzol z Centrum Leczenia Ran.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta