Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób

O coraz powszechniejszej metodzie leczenia ozonem opowiedziała nam Helena Guzol z Centrum Leczenia Ran.

Jest stosowana w leczeniu trudno gojących się ran, pozytywnie działa u osób z kłopotami z pamięcią i osłabieniem, leczy osteoporozę, miażdżycę i pozwala zwalczyć uciążliwe zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze. Może z powodzeniem służyć jako terapia zastępcza dla antybiotyków. 

Ozonoterpia to sposób na wiele dolegliwości i chorób, w tym alergii, trądziku, grzybicy, opryszczki, chorób neurologicznych, chorób wątroby, stanów zapalnych pęcherza i jelit, a także doskonała terapia dla chorych na stwardnienie rozsiane.

Z metody tej mogą korzystać niemal wszyscy. Przeciwwskazaniami do jej stosowania są nadczynność tarczycy, zawał mięśnia sercowego, nieleczone nadciśnienie tętnicze, ciąża i zatrucie alkoholem.

O coraz powszechniejszej metodzie leczenia ozonem opowiedziała nam Helena Guzol z Centrum Leczenia Ran.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Chorują głównie KOBIETY. To nie wina odporności psychicznej, tylko HORMONÓW RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI