Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób

O coraz powszechniejszej metodzie leczenia ozonem opowiedziała nam Helena Guzol z Centrum Leczenia Ran.

Jest stosowana w leczeniu trudno gojących się ran, pozytywnie działa u osób z kłopotami z pamięcią i osłabieniem, leczy osteoporozę, miażdżycę i pozwala zwalczyć uciążliwe zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze. Może z powodzeniem służyć jako terapia zastępcza dla antybiotyków. 

Ozonoterpia to sposób na wiele dolegliwości i chorób, w tym alergii, trądziku, grzybicy, opryszczki, chorób neurologicznych, chorób wątroby, stanów zapalnych pęcherza i jelit, a także doskonała terapia dla chorych na stwardnienie rozsiane.

Z metody tej mogą korzystać niemal wszyscy. Przeciwwskazaniami do jej stosowania są nadczynność tarczycy, zawał mięśnia sercowego, nieleczone nadciśnienie tętnicze, ciąża i zatrucie alkoholem.

O coraz powszechniejszej metodzie leczenia ozonem opowiedziała nam Helena Guzol z Centrum Leczenia Ran.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Boisz się otyłości po ciąży? Tak się przed nią uchronisz NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Cała PRAWDA o kobietach!