Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób

O coraz powszechniejszej metodzie leczenia ozonem opowiedziała nam Helena Guzol z Centrum Leczenia Ran.

Jest stosowana w leczeniu trudno gojących się ran, pozytywnie działa u osób z kłopotami z pamięcią i osłabieniem, leczy osteoporozę, miażdżycę i pozwala zwalczyć uciążliwe zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze. Może z powodzeniem służyć jako terapia zastępcza dla antybiotyków. 

Ozonoterpia to sposób na wiele dolegliwości i chorób, w tym alergii, trądziku, grzybicy, opryszczki, chorób neurologicznych, chorób wątroby, stanów zapalnych pęcherza i jelit, a także doskonała terapia dla chorych na stwardnienie rozsiane.

Z metody tej mogą korzystać niemal wszyscy. Przeciwwskazaniami do jej stosowania są nadczynność tarczycy, zawał mięśnia sercowego, nieleczone nadciśnienie tętnicze, ciąża i zatrucie alkoholem.

O coraz powszechniejszej metodzie leczenia ozonem opowiedziała nam Helena Guzol z Centrum Leczenia Ran.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI? Wspólny trening rzeźbi sylwetkę i rozpala zmysły. Jak ćwiczą FIT LOVERS? Najgorsze pozycje dla KRĘGOSŁUPA. Pozostajemy w nich przez większość doby Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! Kobieta mogła UMRZEĆ przez SEKS? Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości