Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób

O coraz powszechniejszej metodzie leczenia ozonem opowiedziała nam Helena Guzol z Centrum Leczenia Ran.

Jest stosowana w leczeniu trudno gojących się ran, pozytywnie działa u osób z kłopotami z pamięcią i osłabieniem, leczy osteoporozę, miażdżycę i pozwala zwalczyć uciążliwe zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze. Może z powodzeniem służyć jako terapia zastępcza dla antybiotyków. 

Ozonoterpia to sposób na wiele dolegliwości i chorób, w tym alergii, trądziku, grzybicy, opryszczki, chorób neurologicznych, chorób wątroby, stanów zapalnych pęcherza i jelit, a także doskonała terapia dla chorych na stwardnienie rozsiane.

Z metody tej mogą korzystać niemal wszyscy. Przeciwwskazaniami do jej stosowania są nadczynność tarczycy, zawał mięśnia sercowego, nieleczone nadciśnienie tętnicze, ciąża i zatrucie alkoholem.

O coraz powszechniejszej metodzie leczenia ozonem opowiedziała nam Helena Guzol z Centrum Leczenia Ran.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Polskie Towarzystwo Kardiologiczne promuje się rapem! Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje