Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd"

Zwyciężczyni ubiegłorocznej "Eurowizji" i najpopularniejsza na świecie transseksualistka wydała autobiografię.

Zwyciężczyni ubiegłorocznej "Eurowizji" i najpopularniejsza na świecie transseksualistka wydała autobiografię. Prezentacja książki pt. "Ja, Conchita: Moja historia. Nikt nas nie zatrzyma" odbyła się w Berlinie.

Artystka szczerze opowiedziała o swoim dzieciństwie, miłości rodziców i doświadczaniu dyskryminacji. Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że nie dzieje się ze mną nic złego i to społeczeństwo popełnia błąd, nie ja. Musiałam dać czas moim rodzicom. Musieli sobie z tym poradzić - wyznała gwiazda podczas wywiadu.

Źródło: RUPTLY/x-news

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Julita SCHUDŁA… 65 kilogramów! DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią" Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje Odchudza, oczyszcza, a nawet łagodzi katar. Jeden z najdrowszych dodatków do posiłków Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Idealne ciastka na deszczowe wieczory. 4 składniki i gotowe