Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd"

Zwyciężczyni ubiegłorocznej "Eurowizji" i najpopularniejsza na świecie transseksualistka wydała autobiografię.

Zwyciężczyni ubiegłorocznej "Eurowizji" i najpopularniejsza na świecie transseksualistka wydała autobiografię. Prezentacja książki pt. "Ja, Conchita: Moja historia. Nikt nas nie zatrzyma" odbyła się w Berlinie.

Artystka szczerze opowiedziała o swoim dzieciństwie, miłości rodziców i doświadczaniu dyskryminacji. Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że nie dzieje się ze mną nic złego i to społeczeństwo popełnia błąd, nie ja. Musiałam dać czas moim rodzicom. Musieli sobie z tym poradzić - wyznała gwiazda podczas wywiadu.

Źródło: RUPTLY/x-news

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Łykamy je codziennie. W zbyt dużych ilościach poważnie szkodzą Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Zamieszczasz ZDJĘCIA W SIECI? Możesz łatwo złamać prawo W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie