Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd"

Zwyciężczyni ubiegłorocznej "Eurowizji" i najpopularniejsza na świecie transseksualistka wydała autobiografię.

Zwyciężczyni ubiegłorocznej "Eurowizji" i najpopularniejsza na świecie transseksualistka wydała autobiografię. Prezentacja książki pt. "Ja, Conchita: Moja historia. Nikt nas nie zatrzyma" odbyła się w Berlinie.

Artystka szczerze opowiedziała o swoim dzieciństwie, miłości rodziców i doświadczaniu dyskryminacji. Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że nie dzieje się ze mną nic złego i to społeczeństwo popełnia błąd, nie ja. Musiałam dać czas moim rodzicom. Musieli sobie z tym poradzić - wyznała gwiazda podczas wywiadu.

Źródło: RUPTLY/x-news

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Cała PRAWDA o kobietach! Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię