Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ!

W odpowiedzi na naiwne nagrania amatorek makijażu, wizażu i fryzjerstwa, dwie koleżanki stworzyły bezbłędną parodię... na temat suszenia włosów.

W sieci zapanowała moda na publikowanie modowo-urodowych tutoriali, w  których fanki kosmetycznych doznań prezentują porady na najróżniejsze tematy. W odpowiedzi na naiwne nagrania amatorek makijażu, wizażu i fryzjerstwa, dwie koleżanki stworzyły bezbłędną parodię… na temat suszenia włosów.

Zobaczcie, jak robić to prawidłowo!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Mirranda Kerr jako samuraj. Ta sesja WYWOŁAŁA SKANDAL! Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW BEYONCE reklamuje Brazylię! Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass Nieustraszone Polki za sterami szybowców. Zobacz ich podniebne akrobacje! Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska?