Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ!

W odpowiedzi na naiwne nagrania amatorek makijażu, wizażu i fryzjerstwa, dwie koleżanki stworzyły bezbłędną parodię... na temat suszenia włosów.

W sieci zapanowała moda na publikowanie modowo-urodowych tutoriali, w  których fanki kosmetycznych doznań prezentują porady na najróżniejsze tematy. W odpowiedzi na naiwne nagrania amatorek makijażu, wizażu i fryzjerstwa, dwie koleżanki stworzyły bezbłędną parodię… na temat suszenia włosów.

Zobaczcie, jak robić to prawidłowo!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK