Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ!

W odpowiedzi na naiwne nagrania amatorek makijażu, wizażu i fryzjerstwa, dwie koleżanki stworzyły bezbłędną parodię... na temat suszenia włosów.

W sieci zapanowała moda na publikowanie modowo-urodowych tutoriali, w  których fanki kosmetycznych doznań prezentują porady na najróżniejsze tematy. W odpowiedzi na naiwne nagrania amatorek makijażu, wizażu i fryzjerstwa, dwie koleżanki stworzyły bezbłędną parodię… na temat suszenia włosów.

Zobaczcie, jak robić to prawidłowo!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Popularne mity o wpływie cholesterolu i tłuszczu na dietę OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Zamieszczasz ZDJĘCIA W SIECI? Możesz łatwo złamać prawo Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza? Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić? Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera!