Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ!

W odpowiedzi na naiwne nagrania amatorek makijażu, wizażu i fryzjerstwa, dwie koleżanki stworzyły bezbłędną parodię... na temat suszenia włosów.

W sieci zapanowała moda na publikowanie modowo-urodowych tutoriali, w  których fanki kosmetycznych doznań prezentują porady na najróżniejsze tematy. W odpowiedzi na naiwne nagrania amatorek makijażu, wizażu i fryzjerstwa, dwie koleżanki stworzyły bezbłędną parodię… na temat suszenia włosów.

Zobaczcie, jak robić to prawidłowo!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity Napis „bez konserwantów” to tylko chwyt marketingowy. Wybierając sok, patrz na kolor Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce