Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd

Bartłomiej Pawłowski strzegł Edyty Górniak, od 12 lat jest ochroniarzem Michała Wiśniewskiego.

Jest ochroniarzem Michała Wiśniewskiego od niemal 12 lat, przez dłuższy czas strzegł również Edyty Górniak. Bartłomiej Pawłowski opowiedział, jak wygląda praca oosbistego ochroniarza polskich gwiazd.

Ludzie z ochrony osobistej towarzyszą osobie ochranianej przez cały czas. Są z nimi na wywiadach, koncertach, nawet czasami na zakupach, u stylistów. Ludzie, którzy są rozpoznawalni w Polsce, w stosunku do nich nie ma zagrożeń, że ktoś będzie strzelał do nich - opowiedział.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: www.echostar.pl/~dara/bartek/biografia.html / Fakt

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI