Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd

Bartłomiej Pawłowski strzegł Edyty Górniak, od 12 lat jest ochroniarzem Michała Wiśniewskiego.

Jest ochroniarzem Michała Wiśniewskiego od niemal 12 lat, przez dłuższy czas strzegł również Edyty Górniak. Bartłomiej Pawłowski opowiedział, jak wygląda praca oosbistego ochroniarza polskich gwiazd.

Ludzie z ochrony osobistej towarzyszą osobie ochranianej przez cały czas. Są z nimi na wywiadach, koncertach, nawet czasami na zakupach, u stylistów. Ludzie, którzy są rozpoznawalni w Polsce, w stosunku do nich nie ma zagrożeń, że ktoś będzie strzelał do nich - opowiedział.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: www.echostar.pl/~dara/bartek/biografia.html / Fakt

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II Dip z KOZIEGO SERKA i awokado. Idealny jako dodatek do przekąsek Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol