Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd

Bartłomiej Pawłowski strzegł Edyty Górniak, od 12 lat jest ochroniarzem Michała Wiśniewskiego.

Jest ochroniarzem Michała Wiśniewskiego od niemal 12 lat, przez dłuższy czas strzegł również Edyty Górniak. Bartłomiej Pawłowski opowiedział, jak wygląda praca oosbistego ochroniarza polskich gwiazd.

Ludzie z ochrony osobistej towarzyszą osobie ochranianej przez cały czas. Są z nimi na wywiadach, koncertach, nawet czasami na zakupach, u stylistów. Ludzie, którzy są rozpoznawalni w Polsce, w stosunku do nich nie ma zagrożeń, że ktoś będzie strzelał do nich - opowiedział.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: www.echostar.pl/~dara/bartek/biografia.html / Fakt

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą