Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd

Bartłomiej Pawłowski strzegł Edyty Górniak, od 12 lat jest ochroniarzem Michała Wiśniewskiego.

Jest ochroniarzem Michała Wiśniewskiego od niemal 12 lat, przez dłuższy czas strzegł również Edyty Górniak. Bartłomiej Pawłowski opowiedział, jak wygląda praca oosbistego ochroniarza polskich gwiazd.

Ludzie z ochrony osobistej towarzyszą osobie ochranianej przez cały czas. Są z nimi na wywiadach, koncertach, nawet czasami na zakupach, u stylistów. Ludzie, którzy są rozpoznawalni w Polsce, w stosunku do nich nie ma zagrożeń, że ktoś będzie strzelał do nich - opowiedział.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: www.echostar.pl/~dara/bartek/biografia.html / Fakt

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp BANANOWA przekąska dla dbających o linię Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Niezwykłe włosy mieszkanki Indii