DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach

Nieprzemyślana decyzja kosztowała Delię wiele bólu.

Makijażystka Delia w wieku 16 lat zdecydowała się wykonać swój pierwszy tatuaż.

Przyjaciel powiedział, że zaprosi mnie na obiad i zapłaci za tatuaż, jeśli zgodzę się go wykonać. Wytatuowałam sobie listki z logo piwa, ale po tygodniu miałam ich dość – tłumaczy Delia.

Początkowo dziewczyna zamalowała tatuaż wizerunkiem martwej wróżki. Jednak efekt końcowy był gorszy niż przed zabiegiem. Delia zdecydowała się usunąć szkaradztwo, ale po dwunastu nieudanych próbach jej ramię przypominało wielką ranę. Ostatecznie kobieta wybrała się do tatuażysty, który zmienił nieudane dzieło w postać syreny-wampira.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne Jedzenie CZEKOLADY sposobem na zachowanie młodości Coś dla fanów PIKANTNYCH dodatków. Szybki sos do przekąsek i mięsa W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Podstępny nowotwór. Przebiega bezobjawowo, bardzo często kończy się śmiercią Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem! Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością