DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach

Nieprzemyślana decyzja kosztowała Delię wiele bólu.

Makijażystka Delia w wieku 16 lat zdecydowała się wykonać swój pierwszy tatuaż.

Przyjaciel powiedział, że zaprosi mnie na obiad i zapłaci za tatuaż, jeśli zgodzę się go wykonać. Wytatuowałam sobie listki z logo piwa, ale po tygodniu miałam ich dość – tłumaczy Delia.

Początkowo dziewczyna zamalowała tatuaż wizerunkiem martwej wróżki. Jednak efekt końcowy był gorszy niż przed zabiegiem. Delia zdecydowała się usunąć szkaradztwo, ale po dwunastu nieudanych próbach jej ramię przypominało wielką ranę. Ostatecznie kobieta wybrała się do tatuażysty, który zmienił nieudane dzieło w postać syreny-wampira.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce