DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach

Nieprzemyślana decyzja kosztowała Delię wiele bólu.

Makijażystka Delia w wieku 16 lat zdecydowała się wykonać swój pierwszy tatuaż.

Przyjaciel powiedział, że zaprosi mnie na obiad i zapłaci za tatuaż, jeśli zgodzę się go wykonać. Wytatuowałam sobie listki z logo piwa, ale po tygodniu miałam ich dość – tłumaczy Delia.

Początkowo dziewczyna zamalowała tatuaż wizerunkiem martwej wróżki. Jednak efekt końcowy był gorszy niż przed zabiegiem. Delia zdecydowała się usunąć szkaradztwo, ale po dwunastu nieudanych próbach jej ramię przypominało wielką ranę. Ostatecznie kobieta wybrała się do tatuażysty, który zmienił nieudane dzieło w postać syreny-wampira.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy"