Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu

Wszystko zaczęło się od konkursu na kanadyjską blogerkę.

Jej kariera zaczęła się od konkursu na kanadyjską blogerkę. Wcześniej jednak próbowała swoich sił w świecie mody. Przez kilka lat pracowała za darmo. Upór się opłacił. Teraz jest gwiazdą telewizji kanadyjskiej w Montrealu. Karolina Jeż jest jedną z twarzy Breakfast Television. Żałożyła również własną firmę PR-ową, dzięki której obsługuje duże marki modowe i kosmetyczne, m.in. Armani.

Zaczynałam w świecie mody i było bardzo dużo pracy. Przez trzy lata pracowałam za darmo i musiałam sama do ludzi pisać i prosić o szansę, żeby jakoś się do tej branży włamać – powiedziała.

Z telewizją wyszło tak, że wygrałam konkurs na kanadyjską blogerkę, która reklamowała sieć luksusowych sklepów. Trwał 6 miesięcy, trzeba było przygotowywać różne stylizacje, ludzie na mnie głosowali.  Po tym konkursie telewizja sama się do mnie zgłosiła – dodała.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Breakfast Television

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Kocham, ale nie mam ochoty na seks. Dlaczego kobiety stają się OZIĘBŁE? Dip z KOZIEGO SERKA i awokado. Idealny jako dodatek do przekąsek Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety