Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu

Wszystko zaczęło się od konkursu na kanadyjską blogerkę.

Jej kariera zaczęła się od konkursu na kanadyjską blogerkę. Wcześniej jednak próbowała swoich sił w świecie mody. Przez kilka lat pracowała za darmo. Upór się opłacił. Teraz jest gwiazdą telewizji kanadyjskiej w Montrealu. Karolina Jeż jest jedną z twarzy Breakfast Television. Żałożyła również własną firmę PR-ową, dzięki której obsługuje duże marki modowe i kosmetyczne, m.in. Armani.

Zaczynałam w świecie mody i było bardzo dużo pracy. Przez trzy lata pracowałam za darmo i musiałam sama do ludzi pisać i prosić o szansę, żeby jakoś się do tej branży włamać – powiedziała.

Z telewizją wyszło tak, że wygrałam konkurs na kanadyjską blogerkę, która reklamowała sieć luksusowych sklepów. Trwał 6 miesięcy, trzeba było przygotowywać różne stylizacje, ludzie na mnie głosowali.  Po tym konkursie telewizja sama się do mnie zgłosiła – dodała.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Breakfast Television

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Przez ojca sadystę straciła wiarę w siebie. Niezwykła metamorfoza pani Krystyny Ma najdłuższe nogi w kraju. Ludzie nie mogą oderwać od nich oczu Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne