Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu

Wszystko zaczęło się od konkursu na kanadyjską blogerkę.

Jej kariera zaczęła się od konkursu na kanadyjską blogerkę. Wcześniej jednak próbowała swoich sił w świecie mody. Przez kilka lat pracowała za darmo. Upór się opłacił. Teraz jest gwiazdą telewizji kanadyjskiej w Montrealu. Karolina Jeż jest jedną z twarzy Breakfast Television. Żałożyła również własną firmę PR-ową, dzięki której obsługuje duże marki modowe i kosmetyczne, m.in. Armani.

Zaczynałam w świecie mody i było bardzo dużo pracy. Przez trzy lata pracowałam za darmo i musiałam sama do ludzi pisać i prosić o szansę, żeby jakoś się do tej branży włamać – powiedziała.

Z telewizją wyszło tak, że wygrałam konkurs na kanadyjską blogerkę, która reklamowała sieć luksusowych sklepów. Trwał 6 miesięcy, trzeba było przygotowywać różne stylizacje, ludzie na mnie głosowali.  Po tym konkursie telewizja sama się do mnie zgłosiła – dodała.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Breakfast Television

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! Tak powstaje jeden z najbardziej ekskluzywnych trunków świata Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity Nieoczekiwane zwroty akcji na ślubach i weselach Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU!