Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu

Wszystko zaczęło się od konkursu na kanadyjską blogerkę.

Jej kariera zaczęła się od konkursu na kanadyjską blogerkę. Wcześniej jednak próbowała swoich sił w świecie mody. Przez kilka lat pracowała za darmo. Upór się opłacił. Teraz jest gwiazdą telewizji kanadyjskiej w Montrealu. Karolina Jeż jest jedną z twarzy Breakfast Television. Żałożyła również własną firmę PR-ową, dzięki której obsługuje duże marki modowe i kosmetyczne, m.in. Armani.

Zaczynałam w świecie mody i było bardzo dużo pracy. Przez trzy lata pracowałam za darmo i musiałam sama do ludzi pisać i prosić o szansę, żeby jakoś się do tej branży włamać – powiedziała.

Z telewizją wyszło tak, że wygrałam konkurs na kanadyjską blogerkę, która reklamowała sieć luksusowych sklepów. Trwał 6 miesięcy, trzeba było przygotowywać różne stylizacje, ludzie na mnie głosowali.  Po tym konkursie telewizja sama się do mnie zgłosiła – dodała.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Breakfast Television

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach