Męska płodność jest CORAZ GORSZA?

Badania wskazują, że niemal 20 procent par w Polsce, które regularnie współżyją bez stosowania środków antykoncepcyjnych, ma problemy z poczęciem potomstwa.

Badania wskazują, że niemal  20 procent par w Polsce, które regularnie współżyją bez stosowania środków antykoncepcyjnych, ma problemy z poczęciem potomstwa. Coraz częściej jest to wynikiem niskiej płodnści mężczyzny.

Ginekolog Grzegorz Południowski wyjaśnił, jakie są przyczyny niepłodności u mężczyzn i jak według badań zmieniła się męska płodność na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Popularne mity o wpływie cholesterolu i tłuszczu na dietę Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Polki wciąż za mało wiedzą o ANTYKONCEPCJI! Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu!