Męska płodność jest CORAZ GORSZA?

Badania wskazują, że niemal 20 procent par w Polsce, które regularnie współżyją bez stosowania środków antykoncepcyjnych, ma problemy z poczęciem potomstwa.

Badania wskazują, że niemal  20 procent par w Polsce, które regularnie współżyją bez stosowania środków antykoncepcyjnych, ma problemy z poczęciem potomstwa. Coraz częściej jest to wynikiem niskiej płodnści mężczyzny.

Ginekolog Grzegorz Południowski wyjaśnił, jakie są przyczyny niepłodności u mężczyzn i jak według badań zmieniła się męska płodność na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić? Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy Mirranda Kerr jako samuraj. Ta sesja WYWOŁAŁA SKANDAL! Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA? „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne