Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ

Ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet".

Z ambony kościoła w Szczyrku można usłyszeć apel o przynoszenie… biustonoszy i majtek. To ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet". Jej celem jest zbiórka bielizny, która ma trafić do Afryki.

 - Żeby każda kobieta w Polsce podarowała jeden komplet bielizny kobiecie w Afryce, to jest nasze marzenie – mówi duchowny. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wiernych.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Podnoszą ciężary i wciąż czują się atrakcyjnie. Tak wyglądają polskie sztangistki Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA? Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA?