Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ

Ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet".

Z ambony kościoła w Szczyrku można usłyszeć apel o przynoszenie… biustonoszy i majtek. To ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet". Jej celem jest zbiórka bielizny, która ma trafić do Afryki.

 - Żeby każda kobieta w Polsce podarowała jeden komplet bielizny kobiecie w Afryce, to jest nasze marzenie – mówi duchowny. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wiernych.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby 5-latek z Polski podbija świat mody! Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Polskie Towarzystwo Kardiologiczne promuje się rapem! Ma najdłuższe nogi w kraju. Ludzie nie mogą oderwać od nich oczu