Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ

Ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet".

Z ambony kościoła w Szczyrku można usłyszeć apel o przynoszenie… biustonoszy i majtek. To ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet". Jej celem jest zbiórka bielizny, która ma trafić do Afryki.

 - Żeby każda kobieta w Polsce podarowała jeden komplet bielizny kobiecie w Afryce, to jest nasze marzenie – mówi duchowny. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wiernych.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!