Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ

Ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet".

Z ambony kościoła w Szczyrku można usłyszeć apel o przynoszenie… biustonoszy i majtek. To ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet". Jej celem jest zbiórka bielizny, która ma trafić do Afryki.

 - Żeby każda kobieta w Polsce podarowała jeden komplet bielizny kobiecie w Afryce, to jest nasze marzenie – mówi duchowny. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wiernych.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny