Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ

Ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet".

Z ambony kościoła w Szczyrku można usłyszeć apel o przynoszenie… biustonoszy i majtek. To ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet". Jej celem jest zbiórka bielizny, która ma trafić do Afryki.

 - Żeby każda kobieta w Polsce podarowała jeden komplet bielizny kobiecie w Afryce, to jest nasze marzenie – mówi duchowny. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wiernych.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Poświęciły pustelnicze życie dla... konfitur. Niezwykła historia polskich sióstr Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Lekarze alarmują: Polacy nie biorą lekarstw! Jednym z powodów jest brak pieniędzy