Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ

Ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet".

Z ambony kościoła w Szczyrku można usłyszeć apel o przynoszenie… biustonoszy i majtek. To ksiądz Jan Byrt zorganizował akcję "Sekretna misja kobiet". Jej celem jest zbiórka bielizny, która ma trafić do Afryki.

 - Żeby każda kobieta w Polsce podarowała jeden komplet bielizny kobiecie w Afryce, to jest nasze marzenie – mówi duchowny. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wiernych.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie