Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie"

"To nabijanie ludzi w butelkę" - twierdzi alergolog, dr Piotr Dąbrowiecki.

Z roku na rok przybywa pacjentów z alergiami. Coraz popularniejszymi metodami na odczulanie są zabiegi medycyny niekonwencjonalnej. Czy homeopatia, akupunktura, refleksologia lub biorezonans dają gwarancję na pokonanie alergii?

Metoda BICOM, czyli odczulenie w ciągu 10 minut, jest po prostu niemożliwe. Gdyby tak było, taki aparat mieliby wszyscy alergolodzy w Polsce. Nie ma żadnych badań naukowych, które potwierdzają wiarygodność tego odczulenia. Dużo pacjentów diagnozowanych i leczonych tą metodą nadal ma alergię, i o zgrozo, na coś innego niż w BICOMIE wyszło — mówi alergolog, dr Piotr Dąbrowiecki.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Młodzi mężczyźni nie chcą być księżmi? Kościół rozpaczliwie szuka młodych kapłanów Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu! KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE