Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski

Japończyk Yuji Miyata pokonał pieszo 12 tysięcy kilometrów i posadził 4 tysiące drzew.

Japończyk Yuji Miyata pokonał pieszo 12 tysięcy kilometrów, posadził 4 tysiące drzew i pomógł napotkanym na swojej drodze ludziom. Wśród nich znalazła się 17-miesięczna Kornelia z Zaborza, której podarował pieniądze na rehabilitację.

Jego podróż jest wynikiem traumatycznych wypadków z przeszłości. Kiedy zginęli narzeczona i przyjaciel Miyaty, mężczyzna przez rok nie miał  motywacji do działania. Sens odnalazł w uszczęśliwianiu innych.

W rozmowie z dziennikarką TVN-u wędrowiec zdradził, dlaczego tak ważna była dla niego wizyta w Polsce. Posłuchajcie historii tego niezwykłego człowieka.

Źródło: Dzień dobry TVN/ x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! Od urodzenia NIE MA RĄK. Pokazał, jak się goli Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać