Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski

Japończyk Yuji Miyata pokonał pieszo 12 tysięcy kilometrów i posadził 4 tysiące drzew.

Japończyk Yuji Miyata pokonał pieszo 12 tysięcy kilometrów, posadził 4 tysiące drzew i pomógł napotkanym na swojej drodze ludziom. Wśród nich znalazła się 17-miesięczna Kornelia z Zaborza, której podarował pieniądze na rehabilitację.

Jego podróż jest wynikiem traumatycznych wypadków z przeszłości. Kiedy zginęli narzeczona i przyjaciel Miyaty, mężczyzna przez rok nie miał  motywacji do działania. Sens odnalazł w uszczęśliwianiu innych.

W rozmowie z dziennikarką TVN-u wędrowiec zdradził, dlaczego tak ważna była dla niego wizyta w Polsce. Posłuchajcie historii tego niezwykłego człowieka.

Źródło: Dzień dobry TVN/ x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tak powstaje jeden z najbardziej ekskluzywnych trunków świata Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Wielkie oszustwo producentów. „Light” bardziej kaloryczne niż zwykłe produkty DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo