Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski

Japończyk Yuji Miyata pokonał pieszo 12 tysięcy kilometrów i posadził 4 tysiące drzew.

Japończyk Yuji Miyata pokonał pieszo 12 tysięcy kilometrów, posadził 4 tysiące drzew i pomógł napotkanym na swojej drodze ludziom. Wśród nich znalazła się 17-miesięczna Kornelia z Zaborza, której podarował pieniądze na rehabilitację.

Jego podróż jest wynikiem traumatycznych wypadków z przeszłości. Kiedy zginęli narzeczona i przyjaciel Miyaty, mężczyzna przez rok nie miał  motywacji do działania. Sens odnalazł w uszczęśliwianiu innych.

W rozmowie z dziennikarką TVN-u wędrowiec zdradził, dlaczego tak ważna była dla niego wizyta w Polsce. Posłuchajcie historii tego niezwykłego człowieka.

Źródło: Dzień dobry TVN/ x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania Te badania mogą uratować życie płodu. Dyskusyjna metoda coraz bardziej popularna To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie!