Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY

Tradycje Romów różnią się w zależności od regionu, w którym mieszkają.

Tradycje Romów różnią się w zależności od regionu, w którym mieszkają. Różni się ich muzyka, kultura i obyczaje. Również to, jak zabiegają o względy kobiet.

W bułgarskim mieście Stara Zagora odbywają się tradycyjne targi  żon. Tamtejsi Romowie w ten sposób szukają mężów dla swoich córek. To niejednokrotnie jedyna szansa dla młodych ludzi z tego regionu, aby kogoś poznać. 

Polscy Romowie tę metodę i płacenie za przyszłą żonę uważają za niedopuszczalne. Tu jednak popularne jest… porywanie kobiet. 

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Reakcje ludzi na MAKIJAŻ w stylu KIM KARDASHIAN! Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni