Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY

Tradycje Romów różnią się w zależności od regionu, w którym mieszkają.

Tradycje Romów różnią się w zależności od regionu, w którym mieszkają. Różni się ich muzyka, kultura i obyczaje. Również to, jak zabiegają o względy kobiet.

W bułgarskim mieście Stara Zagora odbywają się tradycyjne targi  żon. Tamtejsi Romowie w ten sposób szukają mężów dla swoich córek. To niejednokrotnie jedyna szansa dla młodych ludzi z tego regionu, aby kogoś poznać. 

Polscy Romowie tę metodę i płacenie za przyszłą żonę uważają za niedopuszczalne. Tu jednak popularne jest… porywanie kobiet. 

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Odchudza, oczyszcza, a nawet łagodzi katar. Jeden z najdrowszych dodatków do posiłków Nie jedz ich jeszcze przez PONAD MIESIĄC! NOWALIJKI mogą szkodzić zdrowiu Te badania mogą uratować życie płodu. Dyskusyjna metoda coraz bardziej popularna Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł