Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY

Tradycje Romów różnią się w zależności od regionu, w którym mieszkają.

Tradycje Romów różnią się w zależności od regionu, w którym mieszkają. Różni się ich muzyka, kultura i obyczaje. Również to, jak zabiegają o względy kobiet.

W bułgarskim mieście Stara Zagora odbywają się tradycyjne targi  żon. Tamtejsi Romowie w ten sposób szukają mężów dla swoich córek. To niejednokrotnie jedyna szansa dla młodych ludzi z tego regionu, aby kogoś poznać. 

Polscy Romowie tę metodę i płacenie za przyszłą żonę uważają za niedopuszczalne. Tu jednak popularne jest… porywanie kobiet. 

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! 92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE Uważaj na MLEKO i nadmiar białka. Wbrew pozorom nie są takie zdrowe Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE!