Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY

Tradycje Romów różnią się w zależności od regionu, w którym mieszkają.

Tradycje Romów różnią się w zależności od regionu, w którym mieszkają. Różni się ich muzyka, kultura i obyczaje. Również to, jak zabiegają o względy kobiet.

W bułgarskim mieście Stara Zagora odbywają się tradycyjne targi  żon. Tamtejsi Romowie w ten sposób szukają mężów dla swoich córek. To niejednokrotnie jedyna szansa dla młodych ludzi z tego regionu, aby kogoś poznać. 

Polscy Romowie tę metodę i płacenie za przyszłą żonę uważają za niedopuszczalne. Tu jednak popularne jest… porywanie kobiet. 

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Cała PRAWDA o kobietach! Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna? Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM