TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony"

Nowe show Jedynki ma być "antidotum na miejskie reality".

Nowe show Jedynki ma być "antidotum na miejskie reality". W pierwszym odcinku, który wyemitowany zostanie 21 maja, wystąpi ośmiu bohaterów — polskich rolników poszukujących partnerki na całe życie. Przedstawią widzom swoje pasje, marzenia, plany na życie i wizję swojej wymarzonej kobiety. TVP przez miesiąc będzie czekać na listy od zainteresowanych pań.

Jesienią ruszy emisja pełnych odcinków z kandydatami, którzy zyskają największe zainteresowanie.

Reality show realizowany będzie na podstawie brytyjskiego formatu „Farmer Wants a Wife”, który powstał na podstawie pomysłu Country Living Magazine, we współpracy z FremantleMedia. Dotąd jego lokalne wersje zrealizowano w ponad 30 krajach, m.in. w Niemczech (nadaje go tam największy kanał komercyjny RTL), a także w Austrii, USA, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Grecji, Czechach czy Australii.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI