Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH

Antybiotyki powinny być stosowane wyłacznie w przypadku zakażeń bakteryjnych.

Gdy lekarz przepisze nam antybiotyk, ufamy, że to pomoże nam zwalczyć chorobę. Okazuje się, że niekoniecznie. Antybiotyki powinny być stosowane wyłącznie w przypadku chorób wywołanych przez bakterie. Specjaliści jednak za ich pomocą leczą również zakażenia wirusowe, np. grypę. To poważny błąd, gdyż taki lek może powodować zmiany w pozytywnych bakteriach i szkodzić zdrowiu.

Zobaczcie, jak powstają tak chętnie przepisywane przez lekarzy farmaceutyki i w jaki sposób działają na ludzki organizm.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM Odchudza, oczyszcza, a nawet łagodzi katar. Jeden z najdrowszych dodatków do posiłków W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Leki z natury. Poprawiają trawienie, łagodzą ból, działają PRZECIWNOWOTWOROWO Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie