Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH

Antybiotyki powinny być stosowane wyłacznie w przypadku zakażeń bakteryjnych.

Gdy lekarz przepisze nam antybiotyk, ufamy, że to pomoże nam zwalczyć chorobę. Okazuje się, że niekoniecznie. Antybiotyki powinny być stosowane wyłącznie w przypadku chorób wywołanych przez bakterie. Specjaliści jednak za ich pomocą leczą również zakażenia wirusowe, np. grypę. To poważny błąd, gdyż taki lek może powodować zmiany w pozytywnych bakteriach i szkodzić zdrowiu.

Zobaczcie, jak powstają tak chętnie przepisywane przez lekarzy farmaceutyki i w jaki sposób działają na ludzki organizm.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić? Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna? "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet