Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów

Dziś udowadnia, że moda jest dla wszystkim, ale każdy może też schudnąć.

Agnieszka Czerwińska jeszcze kilka lat temu była jedną z najbardziej znanych polskich modelek XXL. Dumnie mówiła, że czuje się szczęśliwa i chętnie występowała w odważanych sesjach. Dziś wygląda zupełnie inaczej. Schudła 65 kilogramów i napisała książkę „Śmierć grubej Berty".

Była modelka otwarcie przyznaje, że wcale nie czuła się dobrze w swojej skórze. Pozorna szczęśliwość była tylko maską. Jak przyznaje – odchudzenie rozpoczęła dla chorej matki, która zmarła właśnie w wyniku otyłości.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Toksyczne elektrośmieci szkodzą zdrowiu człowieka. Te są najgroźniejsze Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Co zrobić, gdy masz za duży dekolt? Modowe porady CHRZEŚCIJANKI Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie!