Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów

Dziś udowadnia, że moda jest dla wszystkim, ale każdy może też schudnąć.

Agnieszka Czerwińska jeszcze kilka lat temu była jedną z najbardziej znanych polskich modelek XXL. Dumnie mówiła, że czuje się szczęśliwa i chętnie występowała w odważanych sesjach. Dziś wygląda zupełnie inaczej. Schudła 65 kilogramów i napisała książkę „Śmierć grubej Berty".

Była modelka otwarcie przyznaje, że wcale nie czuła się dobrze w swojej skórze. Pozorna szczęśliwość była tylko maską. Jak przyznaje – odchudzenie rozpoczęła dla chorej matki, która zmarła właśnie w wyniku otyłości.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Tak wygląda najbrzydszy pies świata