Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów

Dziś udowadnia, że moda jest dla wszystkim, ale każdy może też schudnąć.

Agnieszka Czerwińska jeszcze kilka lat temu była jedną z najbardziej znanych polskich modelek XXL. Dumnie mówiła, że czuje się szczęśliwa i chętnie występowała w odważanych sesjach. Dziś wygląda zupełnie inaczej. Schudła 65 kilogramów i napisała książkę „Śmierć grubej Berty".

Była modelka otwarcie przyznaje, że wcale nie czuła się dobrze w swojej skórze. Pozorna szczęśliwość była tylko maską. Jak przyznaje – odchudzenie rozpoczęła dla chorej matki, która zmarła właśnie w wyniku otyłości.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! Te badania mogą uratować życie płodu. Dyskusyjna metoda coraz bardziej popularna Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Wstydliwy problem kobiet. By sobie pomóc, ty i partner powinniście przestrzegać kilku zasad