Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy

Jak wiele prawdy jest w stwierdzeniu, że mężczyźni są bardziej niewierni niż kobiety? I czy monogamia może być szkodliwa?

Jak często słyszymy opinię, że „seks na wyjeździe integracyjnym to nie zdrada”? Jak wiele prawdy jest w stwierdzeniu, że mężczyźni są bardziej niewierni niż kobiety? I czy monogamia może być szkodliwa? W Polsce do zdrady przyznaje się co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. 25 proc. rozwodów jest orzekana właśnie z powodu zdrady. Statystyki mówią same za siebie.

W trzecim odcinku programu "Seks bez tajemnic" Marta Szulawiak-Turska przyjrzy się… zdradzie. Sprawdzi, jak duży wpływ na stabilność relacji damsko-męskich ma Internet. Spotka się z ludźmi, którzy żyją w związkach otwartych, trójkątnych i poliamorycznych. Zmierzy się także z tajemnicą mistrzowskiej sztuki uwodzenia najsłynniejszego w Polsce uwodziciela i oszusta matrymonialnego – Jerzego Juliana Kalibabki.

Trzeci odcinek programu „Seks bez tajemnic” już w środę, 6 maja o godzinie 22.30 w telewizji TLC. 

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy