Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy

Jak wiele prawdy jest w stwierdzeniu, że mężczyźni są bardziej niewierni niż kobiety? I czy monogamia może być szkodliwa?

Jak często słyszymy opinię, że „seks na wyjeździe integracyjnym to nie zdrada”? Jak wiele prawdy jest w stwierdzeniu, że mężczyźni są bardziej niewierni niż kobiety? I czy monogamia może być szkodliwa? W Polsce do zdrady przyznaje się co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. 25 proc. rozwodów jest orzekana właśnie z powodu zdrady. Statystyki mówią same za siebie.

W trzecim odcinku programu "Seks bez tajemnic" Marta Szulawiak-Turska przyjrzy się… zdradzie. Sprawdzi, jak duży wpływ na stabilność relacji damsko-męskich ma Internet. Spotka się z ludźmi, którzy żyją w związkach otwartych, trójkątnych i poliamorycznych. Zmierzy się także z tajemnicą mistrzowskiej sztuki uwodzenia najsłynniejszego w Polsce uwodziciela i oszusta matrymonialnego – Jerzego Juliana Kalibabki.

Trzeci odcinek programu „Seks bez tajemnic” już w środę, 6 maja o godzinie 22.30 w telewizji TLC. 

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Drogocenne właściwości KASZY. Jej kaloryczność po ugotowaniu zmniejsza się ponad pięciokrotnie Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku! Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol