Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy

Jak wiele prawdy jest w stwierdzeniu, że mężczyźni są bardziej niewierni niż kobiety? I czy monogamia może być szkodliwa?

Jak często słyszymy opinię, że „seks na wyjeździe integracyjnym to nie zdrada”? Jak wiele prawdy jest w stwierdzeniu, że mężczyźni są bardziej niewierni niż kobiety? I czy monogamia może być szkodliwa? W Polsce do zdrady przyznaje się co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. 25 proc. rozwodów jest orzekana właśnie z powodu zdrady. Statystyki mówią same za siebie.

W trzecim odcinku programu "Seks bez tajemnic" Marta Szulawiak-Turska przyjrzy się… zdradzie. Sprawdzi, jak duży wpływ na stabilność relacji damsko-męskich ma Internet. Spotka się z ludźmi, którzy żyją w związkach otwartych, trójkątnych i poliamorycznych. Zmierzy się także z tajemnicą mistrzowskiej sztuki uwodzenia najsłynniejszego w Polsce uwodziciela i oszusta matrymonialnego – Jerzego Juliana Kalibabki.

Trzeci odcinek programu „Seks bez tajemnic” już w środę, 6 maja o godzinie 22.30 w telewizji TLC. 

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak zadbać o prawidłowy SEN NIEMOWLAKA? Najlepsze sposoby, jak UŚPIĆ DZIECKO Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę Zwyczajne POCAŁUNKI mogą być groźne DLA ZĘBÓW CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity Nałóg tak silny jak alkoholizm. Dotyka KOBIETY i osoby NIESTABILNE EMOCJONALNIE Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku?