Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy

Jak wiele prawdy jest w stwierdzeniu, że mężczyźni są bardziej niewierni niż kobiety? I czy monogamia może być szkodliwa?

Jak często słyszymy opinię, że „seks na wyjeździe integracyjnym to nie zdrada”? Jak wiele prawdy jest w stwierdzeniu, że mężczyźni są bardziej niewierni niż kobiety? I czy monogamia może być szkodliwa? W Polsce do zdrady przyznaje się co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. 25 proc. rozwodów jest orzekana właśnie z powodu zdrady. Statystyki mówią same za siebie.

W trzecim odcinku programu "Seks bez tajemnic" Marta Szulawiak-Turska przyjrzy się… zdradzie. Sprawdzi, jak duży wpływ na stabilność relacji damsko-męskich ma Internet. Spotka się z ludźmi, którzy żyją w związkach otwartych, trójkątnych i poliamorycznych. Zmierzy się także z tajemnicą mistrzowskiej sztuki uwodzenia najsłynniejszego w Polsce uwodziciela i oszusta matrymonialnego – Jerzego Juliana Kalibabki.

Trzeci odcinek programu „Seks bez tajemnic” już w środę, 6 maja o godzinie 22.30 w telewizji TLC. 

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie Nieoczekiwane zwroty akcji na ślubach i weselach Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci? Niesamowity 3-LATEK DYSKUTUJE z mamą! ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK