Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość

Lekarze od lat przestrzegają, że spożywanie żywności wysoko przetworzonej prowadzi nie tylko do otyłości, ale także wielu innych chorób cywilizacyjnych.

Lekarze od lat przestrzegają, że spożywanie żywności wysoko przetworzonej prowadzi nie tylko do otyłości, ale także wielu innych chorób cywilizacyjnych. Powoduje również zmianę metabolizmu.

Szczególnie niekorzystny wpływ na nasz organizm mają takie produkty jak: napoje gazowane, płatki śniadaniowe, parówki, wysoko przetworzone wędliny, ciastka i krakersy, gotowe przyprawy i sosy sałatkowe, dania instant, konserwy, sery topione czy pieczywo tostowe.

Tymczasem wśród wielu łatwo dostępnych produktów istnieje ogromna ilość takich, które naturalnie przyspieszają metabolizm i często są podstawowymi składnikami lekarstw.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki DONALD TUSK w X Faktorze! Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł