Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet!

Cała prawda o kwasie foliowym.

Każda przyszła mama wie, jak ważna jest prawidłowa dieta, zarówno dla niej, jak i dla nienarodzonego dziecka. Oprócz zbilansowanej diety należy także pamiętać o suplementacji i bardzo ważnym w okresie ciąży kwasie foliowym. Niestety, nie każda kobieta posiada enzymy, które prawidłowo go metabolizują. Jak dowodzą badania nawet co druga kobieta może mieć z tym problem.

Prof. dr hab. Grzegorz Jakiel wyjaśnia, jak sprawdzić, czy w naszym organizmie występuje prawidłowy enzym oraz czym zastąpić w diecie kwas foliowy.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić? Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI!