Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet!

Cała prawda o kwasie foliowym.

Każda przyszła mama wie, jak ważna jest prawidłowa dieta, zarówno dla niej, jak i dla nienarodzonego dziecka. Oprócz zbilansowanej diety należy także pamiętać o suplementacji i bardzo ważnym w okresie ciąży kwasie foliowym. Niestety, nie każda kobieta posiada enzymy, które prawidłowo go metabolizują. Jak dowodzą badania nawet co druga kobieta może mieć z tym problem.

Prof. dr hab. Grzegorz Jakiel wyjaśnia, jak sprawdzić, czy w naszym organizmie występuje prawidłowy enzym oraz czym zastąpić w diecie kwas foliowy.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku! Kolejna parodia reklamy z Van Dammem. W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ! Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę!