Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet!

Cała prawda o kwasie foliowym.

Każda przyszła mama wie, jak ważna jest prawidłowa dieta, zarówno dla niej, jak i dla nienarodzonego dziecka. Oprócz zbilansowanej diety należy także pamiętać o suplementacji i bardzo ważnym w okresie ciąży kwasie foliowym. Niestety, nie każda kobieta posiada enzymy, które prawidłowo go metabolizują. Jak dowodzą badania nawet co druga kobieta może mieć z tym problem.

Prof. dr hab. Grzegorz Jakiel wyjaśnia, jak sprawdzić, czy w naszym organizmie występuje prawidłowy enzym oraz czym zastąpić w diecie kwas foliowy.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM Przerażające fakty na temat pracy LEKARZY To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych