Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet!

Cała prawda o kwasie foliowym.

Każda przyszła mama wie, jak ważna jest prawidłowa dieta, zarówno dla niej, jak i dla nienarodzonego dziecka. Oprócz zbilansowanej diety należy także pamiętać o suplementacji i bardzo ważnym w okresie ciąży kwasie foliowym. Niestety, nie każda kobieta posiada enzymy, które prawidłowo go metabolizują. Jak dowodzą badania nawet co druga kobieta może mieć z tym problem.

Prof. dr hab. Grzegorz Jakiel wyjaśnia, jak sprawdzić, czy w naszym organizmie występuje prawidłowy enzym oraz czym zastąpić w diecie kwas foliowy.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA