Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet!

Cała prawda o kwasie foliowym.

Każda przyszła mama wie, jak ważna jest prawidłowa dieta, zarówno dla niej, jak i dla nienarodzonego dziecka. Oprócz zbilansowanej diety należy także pamiętać o suplementacji i bardzo ważnym w okresie ciąży kwasie foliowym. Niestety, nie każda kobieta posiada enzymy, które prawidłowo go metabolizują. Jak dowodzą badania nawet co druga kobieta może mieć z tym problem.

Prof. dr hab. Grzegorz Jakiel wyjaśnia, jak sprawdzić, czy w naszym organizmie występuje prawidłowy enzym oraz czym zastąpić w diecie kwas foliowy.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Danuta Wałęsa zachęca kobiety do rodzenia dzieci! Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW