Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet!

Cała prawda o kwasie foliowym.

Każda przyszła mama wie, jak ważna jest prawidłowa dieta, zarówno dla niej, jak i dla nienarodzonego dziecka. Oprócz zbilansowanej diety należy także pamiętać o suplementacji i bardzo ważnym w okresie ciąży kwasie foliowym. Niestety, nie każda kobieta posiada enzymy, które prawidłowo go metabolizują. Jak dowodzą badania nawet co druga kobieta może mieć z tym problem.

Prof. dr hab. Grzegorz Jakiel wyjaśnia, jak sprawdzić, czy w naszym organizmie występuje prawidłowy enzym oraz czym zastąpić w diecie kwas foliowy.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk"