Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty

Urszula Strasińska dwa razy stanęła na podium międzynarodowych zawodów kulturystycznych i fitness w Brukseli.

Urszula Strasińska przywiozła dwa srebrne medale z międzynarodowych zawodów kulturystycznych i fitness w Brukseli, które odbyły się w listopadzie. Jeden w kategorii "bikini", a drugi w konkurencji "pary".

W tym pierwszym przypadku ważną rolę odgrywa uroda zawodniczki, ale przede wszystkim jej idealnie wyrzeźbione mięśnie. W rozmowie z nami Urszula Strasińska zdradziła, jakie są jej patenty na piękną sylwetkę.

- Nie jem w ogóle słodyczy, unikam fast foodów, unikam też nabiału. Jem najprostsze posiłki, dużo mięsa, żeby dostarczyć białka. Unikam tłuszczy, chociaż nie wykluczam ich absolutnie - wylicza sportsmenka.

Sukcesy na zawodach zawdzięcza jednak nie tylko intenstywnym treningom i diecie. - Na tydzień przed zawodami piję bardzo dużo, bo nawet siedem litrów wody. Ostatniego dnia nie piję jej już prawie wcale. Jest też coś takiego jak ładowanie węglowodanami. Przez cały tydzień jem bardzo mało, aż czuję głód, a ostatniego jem bardzo dużo węglowodanów, by wypełnić mięśnie glikogenem - zdradza Strasińska. Oba te triki powodują, że mięśnie są jeszcze bardziej widoczne.

Następne zawody przed Strasińską już w maju.

Źródło zdjęć: Facebook

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem! Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki?