Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty

Urszula Strasińska dwa razy stanęła na podium międzynarodowych zawodów kulturystycznych i fitness w Brukseli.

Urszula Strasińska przywiozła dwa srebrne medale z międzynarodowych zawodów kulturystycznych i fitness w Brukseli, które odbyły się w listopadzie. Jeden w kategorii "bikini", a drugi w konkurencji "pary".

W tym pierwszym przypadku ważną rolę odgrywa uroda zawodniczki, ale przede wszystkim jej idealnie wyrzeźbione mięśnie. W rozmowie z nami Urszula Strasińska zdradziła, jakie są jej patenty na piękną sylwetkę.

- Nie jem w ogóle słodyczy, unikam fast foodów, unikam też nabiału. Jem najprostsze posiłki, dużo mięsa, żeby dostarczyć białka. Unikam tłuszczy, chociaż nie wykluczam ich absolutnie - wylicza sportsmenka.

Sukcesy na zawodach zawdzięcza jednak nie tylko intenstywnym treningom i diecie. - Na tydzień przed zawodami piję bardzo dużo, bo nawet siedem litrów wody. Ostatniego dnia nie piję jej już prawie wcale. Jest też coś takiego jak ładowanie węglowodanami. Przez cały tydzień jem bardzo mało, aż czuję głód, a ostatniego jem bardzo dużo węglowodanów, by wypełnić mięśnie glikogenem - zdradza Strasińska. Oba te triki powodują, że mięśnie są jeszcze bardziej widoczne.

Następne zawody przed Strasińską już w maju.

Źródło zdjęć: Facebook

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA? Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Wzruszająca historia NIEWIDOMEGO PSA Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Popularne mity o wpływie cholesterolu i tłuszczu na dietę Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry