Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb!

To dlatego, że nie zachęca się kobiet do czerpania radości z seksu.

W Polsce kobieca seksualność to wciąż temat tabu. Joanna Keszka, redaktorka jednego z portali internetowych dla kobiet oraz właścicielka butiku z ekskluzywnymi gadżetami erotycznymi, wyjaśnia:

Kobiety nie są zachęcane do tego, by cieszyć się swoją seksualnością. Jeśli mówimy głośno, że lubimy seks, że chciałybyśmy spróbować czegoś innego, stajemy się podejrzane.

Keszka wydała niedawno poradnik „Grzeczna to już byłam. Kobiecy przewodnik po seksie”. Dzieli się w nim swoją wiedzą oraz zachęca kobiety do czerpania radości z seksu.

To poradnik na każdą kobiecą erotyczną sytuację – zdradza autorka.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM