Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb!

To dlatego, że nie zachęca się kobiet do czerpania radości z seksu.

W Polsce kobieca seksualność to wciąż temat tabu. Joanna Keszka, redaktorka jednego z portali internetowych dla kobiet oraz właścicielka butiku z ekskluzywnymi gadżetami erotycznymi, wyjaśnia:

Kobiety nie są zachęcane do tego, by cieszyć się swoją seksualnością. Jeśli mówimy głośno, że lubimy seks, że chciałybyśmy spróbować czegoś innego, stajemy się podejrzane.

Keszka wydała niedawno poradnik „Grzeczna to już byłam. Kobiecy przewodnik po seksie”. Dzieli się w nim swoją wiedzą oraz zachęca kobiety do czerpania radości z seksu.

To poradnik na każdą kobiecą erotyczną sytuację – zdradza autorka.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem! Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Toksyczne elektrośmieci szkodzą zdrowiu człowieka. Te są najgroźniejsze Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości