Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem

Jeśli budzimy się niewyspani, warto udac się do lekarza.

Chrapanie traktujemy zwykle jako niegroźną przypadłość, uciążliwą raczej dla osoby obok niż dla samego śpiącego. Należy jednak wiedzieć, że chrapanie może być oznaką bezdechu sennego – groźnego zwłaszcza dla mężczyzn. Nieleczony może prowadzić do impotencji, a nawet zawału serca.

Nie każdy chrapiący cierpi na bezdech senny, ale każda osoba cierpiąca na bezdech chrapie. Pamiętajmy o tym i skonsultujmy przypadłość ze specjalistą, zwłaszcza, gdy budzimy się niewyspani.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x- news

Źródło: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie... KARMIENIA PIERSIĄ Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI