Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem

Jeśli budzimy się niewyspani, warto udac się do lekarza.

Chrapanie traktujemy zwykle jako niegroźną przypadłość, uciążliwą raczej dla osoby obok niż dla samego śpiącego. Należy jednak wiedzieć, że chrapanie może być oznaką bezdechu sennego – groźnego zwłaszcza dla mężczyzn. Nieleczony może prowadzić do impotencji, a nawet zawału serca.

Nie każdy chrapiący cierpi na bezdech senny, ale każda osoba cierpiąca na bezdech chrapie. Pamiętajmy o tym i skonsultujmy przypadłość ze specjalistą, zwłaszcza, gdy budzimy się niewyspani.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x- news

Źródło: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią" Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni