Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny

Kilkanaście osób zemdlało, jedna trafiła do szpitala. Z sali ewakuowano blisko ćwierć tysiąca widzów.

Drastyczne sceny w kanadyjskim obrazie pt. "Mała królowa" doprowadziły do przerwania projekcji i ewakuacji ponad 200 osób. Już po 15 minutach projekcji na sali zasłabło kilka osób. Wszystko za sprawą sceny, w której bohaterka wykonuje sobie transfuzję krwi, wstrzykując substancje dopingujące.

Do 30-letniej kobiety, która na widok szokujących scen straciła przytomność została wezwana karetka. Kobieta została odwieziona do szpitala. Innym osobom pomoc została udzielona na miejscu.

Do zdarzenia doszło podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Frankofońskich we francuskim Angouleme. Mimo nieprzychylnych reakcji, organizatorzy zapowiedzili już kolejną projekcję "La Petite Reine" (tłum. "Mała królowa").

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie