Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny

Kilkanaście osób zemdlało, jedna trafiła do szpitala. Z sali ewakuowano blisko ćwierć tysiąca widzów.

Drastyczne sceny w kanadyjskim obrazie pt. "Mała królowa" doprowadziły do przerwania projekcji i ewakuacji ponad 200 osób. Już po 15 minutach projekcji na sali zasłabło kilka osób. Wszystko za sprawą sceny, w której bohaterka wykonuje sobie transfuzję krwi, wstrzykując substancje dopingujące.

Do 30-letniej kobiety, która na widok szokujących scen straciła przytomność została wezwana karetka. Kobieta została odwieziona do szpitala. Innym osobom pomoc została udzielona na miejscu.

Do zdarzenia doszło podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Frankofońskich we francuskim Angouleme. Mimo nieprzychylnych reakcji, organizatorzy zapowiedzili już kolejną projekcję "La Petite Reine" (tłum. "Mała królowa").

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Co zrobić, gdy masz za duży dekolt? Modowe porady CHRZEŚCIJANKI Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Od urodzenia NIE MA RĄK. Pokazał, jak się goli