Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny

Kilkanaście osób zemdlało, jedna trafiła do szpitala. Z sali ewakuowano blisko ćwierć tysiąca widzów.

Drastyczne sceny w kanadyjskim obrazie pt. "Mała królowa" doprowadziły do przerwania projekcji i ewakuacji ponad 200 osób. Już po 15 minutach projekcji na sali zasłabło kilka osób. Wszystko za sprawą sceny, w której bohaterka wykonuje sobie transfuzję krwi, wstrzykując substancje dopingujące.

Do 30-letniej kobiety, która na widok szokujących scen straciła przytomność została wezwana karetka. Kobieta została odwieziona do szpitala. Innym osobom pomoc została udzielona na miejscu.

Do zdarzenia doszło podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Frankofońskich we francuskim Angouleme. Mimo nieprzychylnych reakcji, organizatorzy zapowiedzili już kolejną projekcję "La Petite Reine" (tłum. "Mała królowa").

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi?