Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny

Kilkanaście osób zemdlało, jedna trafiła do szpitala. Z sali ewakuowano blisko ćwierć tysiąca widzów.

Drastyczne sceny w kanadyjskim obrazie pt. "Mała królowa" doprowadziły do przerwania projekcji i ewakuacji ponad 200 osób. Już po 15 minutach projekcji na sali zasłabło kilka osób. Wszystko za sprawą sceny, w której bohaterka wykonuje sobie transfuzję krwi, wstrzykując substancje dopingujące.

Do 30-letniej kobiety, która na widok szokujących scen straciła przytomność została wezwana karetka. Kobieta została odwieziona do szpitala. Innym osobom pomoc została udzielona na miejscu.

Do zdarzenia doszło podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Frankofońskich we francuskim Angouleme. Mimo nieprzychylnych reakcji, organizatorzy zapowiedzili już kolejną projekcję "La Petite Reine" (tłum. "Mała królowa").

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Koniec ze strachem przed lataniem. Polscy studenci znaleźli sposób Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Popularne mity o wpływie cholesterolu i tłuszczu na dietę W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców