Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny

Kilkanaście osób zemdlało, jedna trafiła do szpitala. Z sali ewakuowano blisko ćwierć tysiąca widzów.

Drastyczne sceny w kanadyjskim obrazie pt. "Mała królowa" doprowadziły do przerwania projekcji i ewakuacji ponad 200 osób. Już po 15 minutach projekcji na sali zasłabło kilka osób. Wszystko za sprawą sceny, w której bohaterka wykonuje sobie transfuzję krwi, wstrzykując substancje dopingujące.

Do 30-letniej kobiety, która na widok szokujących scen straciła przytomność została wezwana karetka. Kobieta została odwieziona do szpitala. Innym osobom pomoc została udzielona na miejscu.

Do zdarzenia doszło podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Frankofońskich we francuskim Angouleme. Mimo nieprzychylnych reakcji, organizatorzy zapowiedzili już kolejną projekcję "La Petite Reine" (tłum. "Mała królowa").

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Tak wygląda najbrzydszy pies świata Jak producenci oszukują na MAKARONIE JAJECZNYM? KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne?