Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH

Niekórzy żartują, że premier postanowiła wybić się na filmie "Ida"

Kancelaria Premiera postanowiła wesprzeć artystów oczekujących na werdykt Akademii Filmowej krótkim materiałem wideo z premier Ewą Kopacz w roli głównej. W sieci kilka godzin temu pojawiło się nagranie, na którym polska premier entuzjastycznie podkreśla, że mocno wierzy w sukces i gorąco kibicuje produkcjom nominowanym do nagrody.

Przed nami wy­jąt­ko­wa osca­ro­wa noc. Wy­jąt­ko­wa, bo pol­scy fil­mow­cy mają szan­sę na kilka sta­tu­etek w tym roku. Go­rą­co ki­bi­cu­ję na­szym twór­com - zaczyna swoją wypowiedź Ewa Ko­pacz, siedząc w studiu na czarnym tle z rozmazanymi plakatami polskich filmów.

Wie­rzę, że wasza praca zo­sta­nie do­ce­nio­na, choć nawet jeśli tego Osca­ra nie bę­dzie, to dla nas wszyst­kich i tak je­ste­ście już wiel­ki­mi zwy­cięz­ca­mi. Wie­rzę jed­nak mocno, po­dob­nie jak cała Pol­ska, w wasz suk­ces. Wszy­scy trzy­ma­my za was kciu­ki. Z nie­cier­pli­wo­ścią będę cze­kać na wer­dykt Aka­de­mii Fil­mo­wej. Wie­rzę, że to bę­dzie wasza noc, wspa­nia­ła noc, zwy­cię­ska noc - podkreśla z zapałem. Polakom kibicuje również Prezydent: W niedzielę nie będą Państwo sami w Dolby Theatre. Wielu Polaków myślami będzie tam z Wami. Także ja będę mocno trzymał kciuki za Państwa sukces! — napisał Bronisław Komorowski w liście opublikowanym na oficjalnej stronie.

Internauci zdążyli już zinterpretować jej wystąpienie. Niektórzy żartują, że premier postanowiła wybić się na filmie "Ida".

Sceptyczny wobec jej zaangażowania jest również poseł PiS Jacek Sasin, który dziwi się, że Ewa Kopacz chce wykorzystać zainteresowanie sukcesem polskich filmowców. Wolałbym, żeby pani premier zajmowała się rozwiązywaniem problemów Polaków, chociaż, jak myślę, wszyscy trzymamy kciuki za polskich twórców, niezależnie od tego czy nam się te dzieła podobają, czy nie — podkreślał polityk. Podobnie ostro jej nagrania ocenił Jacek Kurski, pisząc na swoim koncie na Twitterze: Kopacz jak osioła Shreka: mnie, mnie zobaczcie, ja też kibicuję Oskarom. Siara i kompleksy PO.

Zobaczcie prześmiewcze kadry, które pojawiły się w sieci.

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda? JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII"