Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył?

Premier Ewa Kopacz z okazji świąt udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem Agacie Młynarskiej i Telewizji Polskiej. Zdradziła swoje słabości, opowiedziała o uzależnieniu od papierosów oraz krytycznych uwagach swojej córki na temat jej wyglądu i ubioru.

Premier Ewa Kopacz z okazji świąt udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem Agacie Młynarskiej i Telewizji Polskiej. Zdradziła swoje słabości, opowiedziała o alkoholu, uzależnieniu od papierosów oraz krytycznych uwagach swojej córki na temat jej wyglądu i ubioru.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych?