Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył?

Premier Ewa Kopacz z okazji świąt udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem Agacie Młynarskiej i Telewizji Polskiej. Zdradziła swoje słabości, opowiedziała o uzależnieniu od papierosów oraz krytycznych uwagach swojej córki na temat jej wyglądu i ubioru.

Premier Ewa Kopacz z okazji świąt udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem Agacie Młynarskiej i Telewizji Polskiej. Zdradziła swoje słabości, opowiedziała o alkoholu, uzależnieniu od papierosów oraz krytycznych uwagach swojej córki na temat jej wyglądu i ubioru.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Od urodzenia NIE MA RĄK. Pokazał, jak się goli Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask Leki z natury. Poprawiają trawienie, łagodzą ból, działają PRZECIWNOWOTWOROWO Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie... KARMIENIA PIERSIĄ Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy?