Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył?

Premier Ewa Kopacz z okazji świąt udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem Agacie Młynarskiej i Telewizji Polskiej. Zdradziła swoje słabości, opowiedziała o uzależnieniu od papierosów oraz krytycznych uwagach swojej córki na temat jej wyglądu i ubioru.

Premier Ewa Kopacz z okazji świąt udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem Agacie Młynarskiej i Telewizji Polskiej. Zdradziła swoje słabości, opowiedziała o alkoholu, uzależnieniu od papierosów oraz krytycznych uwagach swojej córki na temat jej wyglądu i ubioru.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci