Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ

Podczas uroczystości założyła trampki i bluzę z kapturem... a następnie zaczęła rapować życzenia w rytm kawałka "Without Me" Eminema.

Jennifer Gabrielli postanowiła zrobić niespodziankę swojej siostrze w dniu jej ślubu. Jako świadkowa zdecydowała się wygłosić toast weselny w dość nietypowy sposób. Podczas uroczystości założyła trampki i bluzę z kapturem… a następnie zaczęła rapować życzenia w rytm kawałka "Without Me" Eminema.

Zobaczcie, jak zareagowali państwo młodzi i goście weselni.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA Większość osób nieprawidłowo ćwiczy brzuch. Jak zwiększyć efektywność "BRZUSZKÓW"? Jak łatwo ZATRUĆ SIĘ we własnej kuchni? Najczęściej popełniane błędy Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! Młodzi mężczyźni nie chcą być księżmi? Kościół rozpaczliwie szuka młodych kapłanów Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW