Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ

Podczas uroczystości założyła trampki i bluzę z kapturem... a następnie zaczęła rapować życzenia w rytm kawałka "Without Me" Eminema.

Jennifer Gabrielli postanowiła zrobić niespodziankę swojej siostrze w dniu jej ślubu. Jako świadkowa zdecydowała się wygłosić toast weselny w dość nietypowy sposób. Podczas uroczystości założyła trampki i bluzę z kapturem… a następnie zaczęła rapować życzenia w rytm kawałka "Without Me" Eminema.

Zobaczcie, jak zareagowali państwo młodzi i goście weselni.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Jedz truskawki. Wzmacniają odporność, chronią od wolnych rodników Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić? Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI?