Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ

Podczas uroczystości założyła trampki i bluzę z kapturem... a następnie zaczęła rapować życzenia w rytm kawałka "Without Me" Eminema.

Jennifer Gabrielli postanowiła zrobić niespodziankę swojej siostrze w dniu jej ślubu. Jako świadkowa zdecydowała się wygłosić toast weselny w dość nietypowy sposób. Podczas uroczystości założyła trampki i bluzę z kapturem… a następnie zaczęła rapować życzenia w rytm kawałka "Without Me" Eminema.

Zobaczcie, jak zareagowali państwo młodzi i goście weselni.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Polacy 7. NAJBARDZIEJ OTYŁYM narodem Europy. Nie potrafimy się odchudzać? Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY!