Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ

Podczas uroczystości założyła trampki i bluzę z kapturem... a następnie zaczęła rapować życzenia w rytm kawałka "Without Me" Eminema.

Jennifer Gabrielli postanowiła zrobić niespodziankę swojej siostrze w dniu jej ślubu. Jako świadkowa zdecydowała się wygłosić toast weselny w dość nietypowy sposób. Podczas uroczystości założyła trampki i bluzę z kapturem… a następnie zaczęła rapować życzenia w rytm kawałka "Without Me" Eminema.

Zobaczcie, jak zareagowali państwo młodzi i goście weselni.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości