Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN

Dziś przyznaje się do nich aż 53 proc. mężczyzn.

Nadwaga, zmarszczki, duży brzuch, łysienie, nadmierne owłosienie, a nawet niewystarczająco męski głos — mężczyźni coraz bardziej otwarcie mówią o swoich kompleksach. Dziś przyznaje się do nich aż 53 proc. męskiej populacji. Niektóre z wymienianych kompleksów to zwykłe urojenie, część działa jednak destrukcyjnie.

Są trzy główne kompleksy u mężczyzn, jeden z nich jest najczęściej urojony. To jest kompleks małego członka, który ma 46 proc. mężczyzn. Tylko 12 proc. jest zadowolonych z jego budowy. Mężczyznom wydaje się, że to decydująca część ciała dla seksualności kobiet. To obsesja -  mówi prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces” Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI!