Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN

Dziś przyznaje się do nich aż 53 proc. mężczyzn.

Nadwaga, zmarszczki, duży brzuch, łysienie, nadmierne owłosienie, a nawet niewystarczająco męski głos — mężczyźni coraz bardziej otwarcie mówią o swoich kompleksach. Dziś przyznaje się do nich aż 53 proc. męskiej populacji. Niektóre z wymienianych kompleksów to zwykłe urojenie, część działa jednak destrukcyjnie.

Są trzy główne kompleksy u mężczyzn, jeden z nich jest najczęściej urojony. To jest kompleks małego członka, który ma 46 proc. mężczyzn. Tylko 12 proc. jest zadowolonych z jego budowy. Mężczyznom wydaje się, że to decydująca część ciała dla seksualności kobiet. To obsesja -  mówi prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki"