Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN

Dziś przyznaje się do nich aż 53 proc. mężczyzn.

Nadwaga, zmarszczki, duży brzuch, łysienie, nadmierne owłosienie, a nawet niewystarczająco męski głos — mężczyźni coraz bardziej otwarcie mówią o swoich kompleksach. Dziś przyznaje się do nich aż 53 proc. męskiej populacji. Niektóre z wymienianych kompleksów to zwykłe urojenie, część działa jednak destrukcyjnie.

Są trzy główne kompleksy u mężczyzn, jeden z nich jest najczęściej urojony. To jest kompleks małego członka, który ma 46 proc. mężczyzn. Tylko 12 proc. jest zadowolonych z jego budowy. Mężczyznom wydaje się, że to decydująca część ciała dla seksualności kobiet. To obsesja -  mówi prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Spadła samochodem w 50-metrową przepaść. Wydostała się dopiero po 3 dniach Reakcje ludzi na MAKIJAŻ w stylu KIM KARDASHIAN! Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Naturalny lek. Łagodzi kaszel, wzmacnia odporność, leczy wrzody Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie