Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie

- Jeden bucik na obcasie nam nie zaszkodzi - mówi stylistka, Wiganna Papina.

- Jeżeli jedziemy na narty, to obowiązkowo dwa zestawy narciarskie, bądź snowboardowe. Jeden może być mokry, więc potrzebujemy nowego na drugi dzień - radzi Wiganna Papina.

Stylistka zaznacza jednak, że nie tylko na stoku liczy się dobry wygląd. - Weźmy na pewno kosmetyki do makijażu i jedną kreację, którą możemy zabrać na imprezę. Możemy wziąć dwie, jeśli jedziemy na tydzień - sugeruje Papina.

Nie można zapominać o tym, w czym pójdziemy na śniadanie, czy kolację. Papina proponuje spakować ładny sweter, koszulę w kratkę i baleriny.

- Na pewno spodnie się przydadzą, ale spódniczka też jest mile widziana. Jeden bucik na obcasie nam nie zaszkodzi — mówi stylistka.

Źródło: newsrm.tv

Źródło zdjęcia: Shutterstock
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH? Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? Chronią przed rakiem, odchudzają. Zdrowotne właściwości POMARAŃCZY Jak łatwo ZATRUĆ SIĘ we własnej kuchni? Najczęściej popełniane błędy Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć?